שלום רב לכם גבירתי ואדוני המתעניינים בנושא נזילות מים בבתים

אם תקדישו שנייה אחת לקרוא את מה שיש לי לומר לכם,אין לי ספק שתצאו עם הבנה גדולה וטובה יותר.
כל חודש אני מקבל עשרות פניות לעזרה בליקויי בנייה ובעיות הנוצרות ע"י מים , אם אלו בעיות בצנרת הבית ודרך בעיות של גגות ונזילות מאיטום לקוי ועד נזילות מאמבטיות של השכן מעל ומתחת ועוד ועוד.
לשמחתי ולרווחתכם, יש ברשותי ניסיון עצום בכל נושאי הנזילות מכל הסוגים והמינים והאפשרויות מפה ועד הודעה חדשה.
הנני מתעסק בנושא הנדסת בניין בכלל ונזילות בפרט כבר עשרות שנים מאז שאני מהנדס פרקטי משנת 1986.
הניסיון שרכשתי בנושא גילויים של מקורות הנזילות והכשלים בכל נושאי רטיבויות הוא עצום וביכולתי ובכוונתי לעזור לכם עם הידע שלי.
בכל הגעה שלי לאזור הבעייה אם זה בית צמוד קרקע או דירה בבניין קומות או כל מבנה הנדסי, אני בא עם מכשירים מיוחדים לגילוי נזילות שהם מצלמה תרמית מקצועית, מד מים ולחות הבודק מעבר לקירות תקרות וריצפות ומד מים עם עוקצים המבוצע ע"י קידוח בקיר ואו ברצפה , הכל לפי התנאים במקום.
הבדיקה שלי הינה יסודית ובסופה אני מגיע לשורש הבעיה עם מסקנה מובנית מה לעשות בכדי לתקן וכמה עולה התיקון ואומדן מקצועי לתיקון הליקוי.
מעל הכל, מקבל ממני הלקוח חוברת חוות דעת מקצועית הנדסית עם תמונות מראי מקום ,עלות ביצוע, הפנייה למקור הבעייה ומי צריך לתקן במקרה של שכן מעל הדירה למשל.
חוות הדעת גם כן , חתומה ע"י מהנדס בניין פרקטי מוסמך בענף הבנייה ,קביל לבית המשפט וקביל לתביעה מול חברות הביטוח .
המשרד מעסיק גם עורך דין מומחה לתביעות בנושא מים ואנו נותנים ליווי מלא להגשת תביעה באם יש צורך להגיע לשלב זה.
אני מבטיח לכם ומיישיר מבט לכל אחד ואחת מכם הזקוק לשירותי מהנדס, כי אני עובד ללא משוא פנים, בשקיפות מלאה במוסר מלא ובמסירות והוגנות מוחלטת ואין אני בא כבמשפט "פגע וברח",אני מתהדר ומתגאה בשירות שאני נותן והלקוחות מקבלים גם לאחר ביקורי וכתיבת הדו"ח.
לקוחותיי הם הערך היקר ביותר שיש לי ואין אני עוזב אותם עד שהם לא קיבלו ממני את כל השירות והייעוץ גם זמן רב לאחר ביקורי,קבלת התמורה ושליחת חוות הדעת אליהם.
יקיריי מכובדיי הלקוחות, בהמשך דבריי אלו , אפשר לראות דוגמאות של בדקי בית אשר ביצעתי במהלך השנים כולל תמונות עם מד הלחות ומצלמה תרמית במיגוון בעיות אשר נתתי להם את פתרונם.
אני מתייצב לימינכם לעזרה וסיוע בכל הנושאים המגוונים של כל בעיות האיטום הנזילות כשלי הרטיבות וכל הקשור לנזקי מים בבניינים ובמבנים הנדסיים.
שלכם בנאמנות
חותמת סאגה ניהול פרויקטים 

בדיקה במצלמה טרמית
דוח הנדסי ללקוח לאחר בדיקת רטיבות
בדיקה במד לחות

הורד את 
מצלמה תרמית
מצלמה מיוחדת לצילום כמו "קולונוסקופיה" במערכת עיכול של גוף האדם,באמצעות מצלמה זו,ניתן לאתר סדקים ליקויים וכשלים במערכת ניקוז ,וצנרות ביוב וצנרות מי גשם מרזבים.
דוחות מהנדס לאיתור נזילות
דוח בדיקת נזילות 
חותמת חברת סאגה לבדק בית
דוח מערכת ניקוז בבניין 
חותמת חברת SAGA
דוח בדיקת נזילות באשדוד 
חותמת החברה
תמונות של בדיקת נזילות ולחות
בתמונות דלעיל, בבחינה של דירה עם תלונה של בעל הדירה על מפגע מים היורד אליו מהשכן מעל, זוהה ע"י מצלמה תרמית כי הקיר ספוג מים רטיבות ולחות.
ממצא זה ועוד רבים ונוספים לאחר בדיקתי היסודית, הביאו אותי לכתיבת דו"ח לבית המשפט מהיכן מקור המים ומי אחראי לתיקון.
לאחר צילום תרמי
לפני צילום תרמיבתמונה דלעיל, למרות שבאופן ויזואלי, אפשר לראות את נזקי המים , הוכח במצלמה תרמית כי הנזק קיים וחי ויש לטפל בו. על פי חוות הדעת שכתבתי, הייתה הנזילה מהאמבטיה בדירה ולאחר גילוי המקור, ניתן דו"ח שהיה קביל לחברת הביטוח ומאחר והיה ביטוח דירה, יכול היה הלקוח לתבוע את הביטוח עקב התפוצצות צנרת שהוכחה על ידי.

מצלמה תרמית אחרי
מצלמה תרמית לפניבתמונה דלעיל, התגלה לי כי ליד צומת חשמל בקיר קיימת רטיבות בתוך הקיר אשר נובעת מחוסר באיטום קירות חוץ, ניתן בזאת דו"ח מומחה ,הדירה הייתה לפני קנייה ויחד עם כשלים נוספים היה לקונה תמונה מלאה על מצבה ההנדסי של הדירה. בתמונות להלן, נמצא שימוש בגלאי מד לחות ומים דרך קירות תקרות ורצפות. גלאי לחות ללא חדירה וגלאי לחות עם דוקרנים בתוך החומר לגילו וניטור נזילות.
​​​​​​​  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקה במצלמה תרמית
  • בדיקת דירה במד לחות
  • בדיקת דירה במד לחות
  • בדיקת קיר בית עם מד לחות
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק