איתור וגילוי נזילות ורטיבות 


סדקים? נפיחות בקירות? עובש בתקרה? ודוגמאות נוספות הם סימנים לרטיבות בקירות, ישנם סימנים רבים לרטיבות בקירות ולחות מתחת לרצפות וכאשר רואים סימנים אלו יש לבדוק על ידי מהנדס פרקטי בלבד שהוא המוסמך לתת חוות דעת מקצועית לשרברב או קבלן השיפוצים על מנת שהבעיה תפתר לצמיתות. 

גילוי נזילות בבדק בית והשלכותיהן בגילוין

 
כאשר מזמינים חברת בדק בית, אחד הדברים החשובים הוא בדיקת נזילות. מים אשר מחלחלים בקירות ובתקרה, עשויים לגרום לנזקים בלתי הפיכים, במיוחד כאשר מדובר על נזילות סמויות. יש להבין מהי בדיקת איתור נזילות. זהו בעצם הליך, אשר מיועד לאתר את מקום הנזילה. העובדה שהמים עוברים מסלול ארוך, כאשר הם נמצאים בצנרת עד שהמים מוצאים פתח, אשר דרכו הם עשויים לצאת מהקיר. יש לציין, כי המיקום שאנו רואים ממנו את הנזילה, אינו קשור בהכרח למיקום אשר ממנו נובעת נזילת המים.

איתור נזילת מים –הכלים שעומדים לרשות צוות בדק הבית

 
ישנן שיטת לגילוי מדויק של נזילת מים, חלק מהשיטות הן מסורתיות יותר וחלקן חדשניות ומשוכללות יותר, באמצעות מכשור משוכלל ועדכני, אשר מגלה בדיוק רב את הנזילה. הטכנולוגיה החכמה יותר , כבר נמצאת בשירותיהן של חברות בדק הבית, מה שמאפשר גילוי מהיר של הנזילה ואפשרות שחוסכת כסף כגון, שבירה מדויקת של נקודה בקיר, אשר ממנה ישנה נזילת המים והחלפת הצינור הפגום. שיטה זו, נקראת צילום תרמי, כאשר מצלמה המשדרת גלי אינפרא אדום מסמנת את האזור הפגום של הצנרת. למשל מיקומים אשר בהם ישנה רטיבות גדולה יותר בקיר.

נזילות גלויות ,נזילות סמויות  וסימנים לגילוין

 
לפני שמאתרים את הנזילה מהקירות, יש לזהות את קיומה ולא תמיד מדובר בפעולה פשוטה. במקרה הפחות מורכב, אתם פשוט תבחינו במים הדולפים מבעד לקיר או הרצפות בביתכם. לפעמים ישנו זרם חזק של מים ולעיתים מדובר בזרם חלש מעין זרזיף, אך קיימים מקרים שבהם לא תבחינו כלל בנזילה, אך סימנים של קילופי טיח, סימני עובש, יעידו על קיומה של הנזילה.
 
לאחר איתור הנזילה ותיקונה, יש צורך לטפל בעובש שנוצר בקיר, אך כמובן לא לפני תיקון הנזילה. על מנת לתקן ביעילות את בעיית הנזילה, במידה והזמנתם חברת בדק בית, לאחר הדו"ח המדויק, מהנדס הבניין שיבצע את בדיקת בדק הבית, יוכל להמליץ לכם על בעלי מקצוע מן השורה הראשונה, כגון אינסטלאטורים אשר עוסקים בתחום איתור ותיקון נזילות מזה שנים וכן, מצוידים במכשירים המשוכללים על מנת למנוע הוצאות כספיות גבוהות, כגון שבירת קירות או חיפוי קיר חדש בחדרי האמבט או במטבח.
 
אנשי מקצוע איכותיים בתחום האינסטלציה, כאלה שמתמחים באיתור ותיקון נזילות, ידעו לקחת בחשבון את השיקולים השונים, כגון: בעיות במערכת האינסטלציה, גיל המבנה, תצורתו וכן, דליפה תחת הרצפות. אמנם לשבור את האריחים או הקיר הינה פעולה פשוטה יחסית, אך למצוא אריחים באותו הגוון זו משימה שקשה לבצע, על אחת כמה וכמה, כאשר רכשתם את האריחים לפני שנים רבות והיום הם כבר לא בנמצא. זו הסיבה, כי יש לחשב הכול בצורה מדויקת ומקצועית, כך שהנזק יהיה מינימאלי.

זקוק לבדיקה איכותית? איתור נזילות עם מהנדס פרקטי יבטיח לך תוצאות מושלמות.
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
 
054-366-0283 ​​​​​​​ 050-408-2645 

צפה בדוח בדיקת נזילות  
צפה בחוות דעת לגילוי נזילות  
רטיבות בקירות הבית
  • קיר מתקלף
  • קיר לח
  • רטיבות בקיר
  • קיר לח מקולף


הכלים המתקדמים ביותר יבטיחו בדיקה מושלמת

כאשר ישנם סימנים המעידים על רטיבות חבויה בקירות יש לבדוק מהיכן מגיע מקור הנזילה. בחברתנו עושים שימוש בציוד חדיש ומתקדם כגון מצלמה תרמית ומכשיר לבדיקת לחות ובנוסף הבדיקה נעשית על ידי מהנדס פרקטי המעניק חוות דעת קבילה לבית המשפט הכוללת את כל הליקויים עם תמונות מצורפות. בבדיקה שלנו החוות דעת היא המקצועית ביותר 

בדיקת נזילות בדירה יד 2 עם שמואל גלברמן
בדיקת רטיבות ( לחות )
  • מכשיר לבדיקת לחות
  • בדיקת לחות בריצוף
  • בדיקת רצפות עם מכשיר לחות
  • בדיקת לחות מעבר לתקן
שמוליק גלברמן - מהנדס פרקטי מבצע בדיקת לחות בדירה יד 2 
איתור נזילות במצלמה תרמית


חשיבות הבדיקה עם מהנדס

שמואל גלברמן הנו מהנדס פרקטי ומפקח בניה משנת 1986 ובדק מזה מאות מבנים בישראל, שמואל מבטיח לכם בדיקה אמינה ופתרון לכל בעיה עם כל הכלים המתקדמים בענף הבניה, בנוסף תקבלו דוח עם תמונות קביל לבית המשפט במקרים של מחלוקות בין רוכשי דירות לקבלנים וגם הוראות לביצוע לקבלן השיפוצים או האינסטלטור. 


בתמונה: שמואל גלברמן - מפקח פרקטי מכין דוח לאחר בדיקה בבית הלקוח

מהנדס פרקטי בזמן בדיקה


דוחות מהנדס לאיתור נזילות
דוח בדיקת נזילות 
חותמת חברת סאגה לבדק בית
דוח מערכת ניקוז בבניין 
חותמת חברת SAGA
דוח בדיקת נזילות באשדוד 
חותמת החברה
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק
UA-104805362-1