בדיקת בית

 
לאחר חיפושים רבים מצאתם את הבית המושלם עבורכם, ואתם עומדים לרכוש אותו מבעליו או לקבל לידיכם את המפתחות מן הקבלן. לפני שתעשו את הצעד הסופי והמכריע, אתם רוצים לבדוק שהכל תקין, פועל ובנוי כשורה, כמתוכנן ובכפוף לכל התקנות. כל זאת על מנת להבטיח לכם ולבני ביתכם שקט נפשי ושנים של נחת בביתכם החדש. מהן האפשרויות העומדות לרשותכם וכיצד מומלץ לבצע את הבדיקה?

בדק בית על ידי חברה מקצועית

 
בראש ובראשונה, כדאי שתפנו לחברה מקצועית שמתמחה בביצוע בדק בית. חברה מקצועית תאתר את ליקויי הבנייה ותפיק עבורכם מסמך המתעד את הליקויים שנמצאו ואת התיקונים הנדרשים. לאחר שהקבלן או בעל הנכס יתקנו את הליקויים, תבוצע בדיקה חוזרת שתוודא כי הכול בוצע כהלכה. חברת בדק בית מקצועית תגיע לאתר את הליקויים הגלויים והסמויים מן העין כאחד, ותנחה אתכם כיצד לפעול על מנת שהתיקונים יבוצעו על ידי בעל הנכס כדרוש.

אילו מבנים יכולים לעבור בדיקה?

 
ניתן לבצע בדק בית בכל מבנה, בין אם מדובר בבית חדש שאתם רוכשים ישירות מן הקבלן, בנכס קיים שאתם רוכשים מבעליו, בבניין המיועד למגורים וכן בבניינים המיועדים לעסקים. בכל מבנה יבוצעו הבדיקות הנדרשות של איכות ובטיחות הבנייה, ותיבדק גם עמידה בדרישות ובתקנים.

ציוד מקצועי

 
כדי שניתן יהיה לאתר את כל הליקויים, בעלי המקצוע נעזרים בציוד מקצועי משוכלל ובטכנולוגיות חדישות. ציוד תרמי, למשל, מאפשר איתור נזילות וליקויים באיטום ובצנרת, וטכנולוגיות מדידה מתקדמות מאפשרות בדיקה של שיפועים, משטחים והתאמה של הביצוע בשטח לתכניות על הנייר.

ממצאים

 
בדק בית מקצועי מאתר ליקויי בנייה כגון נזילות, שיפועים הפוכים, בעיות בצנרת או בחשמל, וכן אי עמידה בתכנונים ובתקנות. בנוסף, בדק בית מקצועי מאתר אי התאמות בין התוכניות לבין הביצוע ובעיות טכניות ומנהלתיות הנוגעות לזהות בעלי הנכס ולזכותם למכור לכם את הנכס. כל אחד מהליקויים הללו עלול לגרום עגמת נפש והוצאה כספית ניכרת אם יתגלה רק בדיעבד, אך גילוי ואיתור מוקדם יאפשרו לכם לקבל את הנכס לידיכם תקין או מתוקן.

ניסיון ומוניטין

 
חברת סאגה מבצעת בדק בית במבני מגורים ועסקים מזה למעלה משלושה עשורים. צוות החברה מקצועי ומיומן, ואנו משתמשים במיטב הכלים והטכנולוגיות החדישות. את בדק הבית חשוב לבצע לפני המעבר לנכס, על מנת לאפשר תיקון מהיר של כל הליקויים ובדיקה חוזרת של הצוות המקצועי לוודא שהכול תוקן כראוי. ביצוע בדק בית מראש יחסוך מכם כאבי ראש, עוגמה והוצאות כספיות מיותרות.

זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
  ​​​​​​​
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק