בדיקת דירה חדשה

 
אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה – מה כבר יכול להשתבש? תופתעו לגלות שגם בדירות חדשות מתגלות לא מעט תקלות, חלקן נובעות מ"עיגול פינות" של הקבלן, ואחרות נובעות מטעויות אנוש בתהליך בניית הבית. גם קבלנים מנוסים מוצאים את עצמם לא אחת נותנים מפתחות לדירה שלא הושלמה במאת האחוזים, ואת חלק מהליקויים לא תגלו – עד שתאונה מצערת או דליפה רצינית תתרחש. לעתים יש לכם אחריות של הקבלן, אך במקרים אחרים תמצאו את עצמכם עומדים בפני הוצאה לא קטנה. אז איך מתרחשת בדיקת דירה חדשה?

בדיקה מקיפה על ידי מהנדס מומחה

 
כחלק מצוות הבנייה תגלו שיש לא מעט מהנדסים האחראים על חלקים שונים בפרויקט. עם זאת, כאשר אתם מגייסים מהנדס מטעמכם, המבצע בבית בדיקה בדירה לפני כניסתכם אליה, אתם יכולים לדעת כי מהנדס זה ישרת את האינטרסים שלכם כקוני הדירה – ולא את האינטרס של הקבלן, המנסה לעתים קרובות לחסוך בהוצאות. מהנדס הבודק כל פינה בדירה מגיש לכם בתום הבדיקה דו"ח מפורט שנבדקים בו לא רק הליקויים השונים, אלא גם נבחן המפרט שהובטח לכם בזמן רכישת הדירה מול זה שקיבלתם בפועל.

אילו ליקויי בניה עשויים להיות בדירה חדשה?

 
אין סוף לליקוי בניה שמתגלים במהלך הבדיקה. בדירה אחת תגלו שהמרפסת אינה בטיחותית, בדירה אחרת תגלו שרטיבות החלה טיפה אחר טיפה לחדור לקיר האמבט או המטבח. גם חלונות שלא הותקנו כיאות ועלולים ליפול עליכם לתוך הבית או החוצה ולפגוע, חלילה, בשכנים או ברכב חולף. אלו רק קצת מהליקויים שמצאנו לאורך השנים בדירות חדשות מקבלן.

ממה בנו את הבית?

 
אספקט נוסף שרבים שוכחים הוא בחינה של החומרים ששימשו לבניית הבית. בארץ קיימים חומרים רבים שאינם עומדים בתקנים המחמירים של תחום הבנייה, או הוכחו כמסרטנים. במרבית המקרים בחינה על ידי מהנדס מנוסה תסייע לגלות את השימוש בחומרי גלם באיכות נמוכה, ותוכלו לדרוש להחליפם. גם בתחום האינסטלציה יש דרכים שונות לבנות את אותה מערכת ביוב, אך לא כולן יובילו לאותה התוצאה. בבדיקת הדירה החדשה אנו מגלים את כל אותם ניסיונות לחסוך מעט על חשבונות הקונה – ומסייעים לכם לדרוש מהקבלן לתקן את הליקויים.
 
לסיכום, בדק בית לדירה חדשה יכול להבטיח שתגורו בבית בטיחותי, וגם אם איננו יכולים למנוע את כל התקלות שיקרו בעתיד, נוכל להבטיח לכם לפחות מספר שנים של שינה בשקט. כאשר אנו מוצאים את התקלות ומציגים אותן בדו"ח מצולם וברור, קל לדרוש מהקבלן לתקן באופן נקודתי את אותם ליקויים.
 זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
 ​​​​​​​
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק