בדיקת דירה- הבדיקה החיונית ביותר לפני רכישה

 
אם רכשתם בית או דירה, בדיקת דירה הינה פעולה הכרחית. לפני רכישת הנכס, יש לבצע בדקה חיונית וחשובה זו, מה שימנע מכם תיקונים שיעלו המון בעתיד קרוב או הרחוק יותר. למרות שרכישת נכס, הינה העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אדם, אך למרבית הפלא, רוכשים רבים של נכסים, אינם מבצעים את בדיקת תקינות הנכס, במיוחד כאשר מדובר על נכס חדש שנבנה ע"י קבלן. זוהי טעות מושרשת, היות וקבלנים רבים, אינם עומדים בתקני הבנייה המחמירים ומעוניינים לחסוך כמה שיותר.
 
אפילו אם גיליתם התלהבות לנכס שראיתם, אל תמהרו לשלם עליו ולרוץ לבצע חוזה, אם לא הזמנתם חברת בדק בית שבראותה מהנדס בנייה מומחה שיוכל לכתוב לכם דו"ח של הליקויים השונים שהוא ראה ואפילו יתרה מכך, הנכס נראה מושלם, אך בוצעה הסתרה כה טובה של הליקויים שאותם יראה מהנדס הבניה, כך שיוכל לומר לכם אפילו לא לרכוש את הנכס מלכתחילה.

 
בדיקה הנדסית של הנכס- מה היא כוללת?

 
הבדיקה ההנדסית, כוללת השוואה של חריגות בנייה, בדיקה של יציבות המבנה וחיפוש של סימני שקיעה או איתור של סדקים בקירות. בעל המקצוע, יבצע מיפוי של הסדקים וכן, יגיש חוות דעת על הסוגים ואופי הטיפול בסדקים אלה. הבדיקה עצמה של המבנה, כוללת בדיקה חיצונית של המבנה ובדיקה של שאר המערכות החיוניות בבית, אם מערכת האינסטלציה ומערכת החשמל.  גם הריצוף\ התריסים והחלונות, הגג, כל דבר או מתקן בבית נבדק בקפידה, כך שאם יש לתבוע קבלן או את מי שמעוניין למכור את הנכס או אפילו לבטל את העסקה, תוכלו לבצע זאת באמצעות הדו"ח שיגיש לכם מהנדס בדק הבית.

ליקויי בניה עשויים להיות מסוכנים

 
כמה פעמים שמעתם על מקרי מוות של אנשים כאשר המרפסת של ביתם קרסה, תקרה שהייתה עשויה מרביץ וגרמה למותם של רבים באולם אירועים בירושלים ועוד מקרים שונים ומצערים שנגרמו בשל ליקויי בנייה. אם אינכם מעוניינים בהפסד כספכם, בריצות לבתי משפט, בירוקרטיה מורטת עצבים, כדאי כי תמצאו תחילה חברה ידועה המבצעת בדק בית ע"י אנשי מקצוע מומחים כבר שנים שיעניקו חוות דעת מקצועית יחד עם דו"ח ליקויי הבנייה.
 
חוות דעת זו שהיא למעשה הדו"ח שמגיש לכם מהנדס הבניין, תהיה מוכרת בבית המשפט, כשאר תצטרכו לתבוע קבלן או מוכר, במידה והעסקה נחתמה או מתקדמת לכוון החתימה, תוכלו לצאת מהעסקה מבלי שיידרש מכם פיצוי במידה וימצאו ליקויים חמורים בבניה.
 


זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעת מחיר
​​​​​​​
 ​​​​​​​
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק