בדיקת חשמל

 
אחת הסכנות הגדולות בכל בית היא מערכת החשמל. בגלל חסר הארקה בבית, בני הבית ואתם עלולים להיות תחת סכנה ולכן בדיקת חשמל תהיה הבדיקה הנכונה ביותר לבצע אצל אנשי מקצוע מומחים. בכל כמה שנים חלה חובה על כל אחד, לבדוק את מערכת החשמל ואת הארקה בבית. על פי חוק הארקת יסוד משנת 1978, יש לבדוק את החשמל בבית בכל 5 שנים.  יש לבדוק גם את ממסר פחת. מדובר על הגנה נוספת והממסר רעינו מחליף את מערכת הארקה בבית. תפקידו של ממסר הפחת הינו להפיל את מערכת החשמל, כאשר יש הפרש בין כמות הזרם שנכנס, לכמות היוצאת מהפחת. על מנת לבדוק את ממסר הפחת, יש לכבות את המפסק בלוח ולוודא, כי כיבוי הממסר מנתק את כל מערכת החשמל בבית.
 
כאשר מבצעים בדק בית, יש לבצע גם בדיקות חשמל וכן בדיקות של מערכת האינסטלציה. את הבדיקות הללו מבצעים אנשים שהם מומחים אם במערכת האינסטלציה  והביוב ואם אנשי מקצוע בתחום החשמל.  חברות שמבצעות בדק בית, שולחות אנשי מקצוע ומומחים בתחום בדק הבית, בכדי לתת חוות דעת ובדיקה לבית לפני רכישה או שיפוץ, חוות דעת משפטית לגבי ליקויי בנייה שהתגלו לאחר רכישה ועוד.

שיפצתם את הנכס?- עכשיו הזמינו בדיקת חשמל לפני האכלוס

 
גם לאחר ביצוע שיפוץ, כדאי להזמין בדיקת חשמל ע"י חשמלאי מוסמך כך שתוכלו להיות בטוחים ורגועים כי הבית עמיד בפני התחשמלות והעבודה של חידוש חוטי החשמל והמערכת כולה בבית, בוצעה כהלכה. ישנן חברות המתמחות בבדק בית שכוללות את בדיקות החשמל ואחת מהמוכרות שבהן הינה סאגה שמבצעת חוות דעת של בדק בית כבר שנים רבות. כל אנשי הצוות של סאגה, הם מיומנים ומומחים  סאגה ביקורת מבנים וניהול פרויקטים בבניה הוקמה ע"י שמואל גלברמן שהוא בעל תואר להנדסת בניין והנדסה אזרחית, פיתוח מבנים, תשתיות וכבישים.

גם ביקורת חשמל- סאגה בדק בית וניהול פרויקטים

 
 
חברת סאגה הוקמה בשנת 1986 והיא בעלת  31 שנות ניסיון. כל הבדיקות הדרושות לחוות בדעת כגון בדק בית, ניתן יהיה למצוא אצל חברת סאגה בדק בית, כך שתהיו בטוחים, כי בדק הבית שנעשה הינו מהמקצועיים ביותר ויהיה קביל אף בבתי המשפט, במידה ויש צורך לתבוע קבלן, חשמלאי שביצע עבודה שאינה מקצועית וגרמה לסיכון חייהם של בני הבית ועוד.
 
גם תקינות של שחמל במפעלים או בתי עסק, החברה בודקת במסגרת בדק הבית שאמור לבדוק כל תקלה השייכת לליקויי בנייה, תשתיות כגון אינסטלציה וחשמל.
 
 
 
 
  
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק