בדיקת ריצוף

 
אם משתמשים בשירותיו של מי שאין לו ניסיון וידע מקצועי בהתקנת ריצוף, התוצאות לא תאחרנה לבוא אם אותו אדם שנחשב לבעל מקצוע, התקין אריחים שמתאימים לריצוף פנים והוא עשה בהם שימוש כריצוף חוץ, רצפות אלה, עשויות והתפורר מהר מדי ולבטח שלא תתאמנה למטרה.  מהנדס מבנה שמומחה בבדיקת ליקויים, יבדוק ליקויים כמו מרצפות שהן פגומות, אריחים שרוטים, פגומים או שרוטים. גם חוסר הקפדה על שימוש באריחים מאותו הסוג, יהיה מה שגורם להבדל בגוונים, מה שגורם לעבודה להיות רשלנית וברת תיקון.
 
הדבר הראשון הבולט כשנכנסים לבית או דירה, יהיה הריצוף. גם מבחינת הנחת המרצפות, העבודה חייבת להיות מקצועית ומדויקת. כאשר האריח הינו עקום או שאין מספיק חומר מילוי, הוא עשוי להיסדק מהר יותר ולכן בדיקה זו היא חשובה בכל בית או בית עסק.

הפרשי גבהים בין האריחים

 
כאשר ישנם הפרשי גבהים בין המרצפות, הדבר בולט לעין מוריד משמעותית את ערך הנכס. עבודה מחדש של ריצוף, תהיה הוצאה כפולה ומכופלת ולכן, כל רצף, יהיה חייב להיות אחראי על עבודתו. כל חברת בדק בית מקצועית, יודעת מהם הפרמטרים של בדיקת ריצוף. כאשר הרצפה ישרה ההליכה בה תהיה נוחה ובטיחותית לכל הגילאים. האריחים, חייבים להיות מעוגנים היטב. הגוונים של הרצפות חייבים להיות אחידים שלא יהי הבדל בעין. יש לבדוק, כי הרצפות הן בעלי צו תקן ישראלי מסוג: 1629 כאשר מדובר במיוחד על מרצפות מסוג טראצו.
 
גם רצפות שהן לקויות הן מבחינת האיכות והן מבחינת הנחתן, נחשב לליקוי בנייה ולכן  יש למצוא את מי שמומחה בביקורת מבנים כבר שנים ויש לו ראייה רחבה. מהנדס המבנה שהוא מומחה בבדק בית, יוכל להעניק לכם פתרונו הולמים לאחר שנמצאו ליקויים ברצפות

אל תמהרו לקבל מפתח לפני שהזמנתם את חברת סאגה בדק בית וניהול פרויקטים

 
אחת מחברות בדק הבית המקצועיות בישראל שקיימת כבר מעל ל-30 שנה, הינה חברת סאגה שמהלה הוא שמואל  גלברמן העוסק בתחום מזה עשרות בשנים והוא בעל תארים שונים ומרשימים בתחום הנדסת בניין ופרויקטים ציבוריים הכוללים גם תשתיות. אם ברצונכם להגיש חוות דעת  שתתפוס בית המשפט, כדאי כי תפנו לחברת סאגה שתוכל לתת לכם חוות דעת מקצועית  עבורכם ועבור בית המשפט, כך שתהיו בטוחים כי הדו,ח יהיה מקצועי ומושלם.
 
חברת סאגה בדק בית וניהול פרויקטים, מעסיקה אנשי צוות שהם מהנדסים במקצועם ופקחי בנייה המתמחים בהכנת דוחות של ליקויי בנייה שונים. שמה הטוב של החברה כבר הולך לפניה שכנים וכן ישנן המלצות של לקוחות מרוצים שיוכלו להעיד כי השירות היה אמין, מקצועי ואדיב.
 
 
 
   .
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק