בדק בית בהרצליה

 
ישנם אנשים רבים, אשר אינם  מבינים את זכויותיהם מול קבלנים ואינם יודעים גם איזו מהבדיקות היא החשובה ביותר לאיתור ליקויים ולמניעה של רכישת חתול בשק. רק חברות בדק בית, הן אלה שתהיינה מוסמכות לבדיקה זו שנקראת גם ביקורת מבנים או בדק בית הרצלייה או בכל עיר אחרת. יש לחשוב לרגע, נגיד שאתם עומדים לרכוש רכב, לא תבדקו אותו תחילה? גם רכב הוא רכוש יקר, אז בית או דרה? על אחת כמה וכמה...ראשית, מהנדס הבניין, אשר מבצע עבורכם את בדיקת בדק הבית, הוא זה שרשאי לערוך בדיקה זו וכן, הוא זה שמכיר בתקנות הבנייה ויכול להשוות את סוג הבנייה ואת איכותה. יש לבדוק את המפרט הטכני של הנכס שמוצהר בחוזה והשוואות של תכנית המכר שמצורפות לחוזה.
 
היום אף אחד אינו מרשה לעצמו לרכוש דירה או בית, ללא בדיקה מקצועית ומקיפה של בדק בית הרצלייה או באזורים אחרים בארץ.  כדאי תמיד לחסוך מעצמכם הפתעות לא נעימות, אשר יקיזו מכם סכומי עתק, כך שתוכלו למנוע זאת בדרך הפשוטה והחכמה ביותר שהיא מהנדס הבניין שיגיע מטעם חברת בדק בית מוכרת.
שמואל גלברמן מבצע בדק בית

ליקויי תכנון שהתגלו בבדיקת בדק הבית

 
ליקויי תכנון אלה הם אותתם הליקויים שנגרמים מחוסר ידע של תקני הבנייה הקבועים בחוק. לרוב, ליקויי אלה, אינם ברי תיקון ויש צורך לפנות אל שמאי מקרקעין, על מנת להעריך את שוויו האמיתי שבעקבות ליקויים אלה, ערך הנכס ירד באופן משמעותי {ירידת ערך}.  בין ליקויי התכנון ניתן למצוא: פרוזדורים שאינם עומדים בתקנים אם מבחינת האורך והרוחב של הפרוזדור, חדרים שאינם עומדים בתקן כאשר הרוחב המינימאלי לחדר הקבוע בחוק, הינו 2.6 מ' ושטחו הכולל של החדר לפחות כ-8 מ"ר והתקרה חייבת להיות  בגובה של 2.50 מ'.
 
בעיות ידועות במבנים השונים הם סדקים למשל שאינם מראים רק על פגם אסתטי, כי אם גם על תזוזה של התקרה או על הפרשי טמפרטורה שמעידה על ליקויים וחולשות של מבנה שיהיה צורך לבצע בו תיקון יסודי ולפעמים אף מאוד יקר.

אז מה בודקות חברות בדק הבית?

 
איטום הבית הוא פרט חשוב, היות ורטיבות שחודרת למבנה, עשויה לגרום לנזק רב ולפעמים אף בלתי הפיך, כך שחברות בדק בית הרצלייה ואזורים רבים אחרים בארץ, בודקות היטב. גם ביצוע לקוי של הרצפות, עשוי להיות ליקויי שיש לתקנו ועשוי אף לעלות כסף רב. גם ליקויי בטיחות נבדקים במסגרת בדק הבית, כך שליקויים אלה עשויים להוות סכנה של ממש לדיירי הבית העתידיים. בדיקת התאמה לתקנים שבלעדיהם תהיו חשופים לסכנה ממשית.
 
אנשים רבים, אשר מעוניינים לרכוש נכס, כדאי כי יבדקו תחילה את המבנה, הרבה לפני שהם מתחילים לתור אחר משכנתא או הסדרי תשלומים מול הקבלן או בעל הבית אשר מוכר להם נכס מיד שנייה.
 
 
 


זקוק לבדק בית בהרצליה?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
   
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק
לקוחות ממליצים עלינו