​​​​​​​בדק בית חיפה

 
אם תבצעו בדק בית לפני רכישת נכס, זה עשוי לחסוך לכם כאבי ראש, הוצאות כספים מיותרות ותהיו שקטים יותר כי בחרתם נכס בעל ערך ללא ליקויי בנייה חמורים. אם אתם רכשתם בית בחיפה, כדאי לפני שתערכו בדק בית חיפה, כך שתוכלו  לדעת אם רכשתם נכס מיד שנייה, מה יהיה שווי התיקונים שיש לערוך בבית ואם ההשקעה מצדיקה. יש לבחון תחילה, כי הנכס עמד בכל התקנים. יש לדעת, כי אם אתם מבחינים בסדקים סימן שקיימת בעיה שאתם אינכם מודעים לה, אך מהנדס הבניין שמומחה בבדיקה חיונית זו, יוכל לבדוק לעומק ולגלות פגמים נוספים.

בדק בית בחיפה 1800₪  

כתובת משרד: סניף חיפה, זכרון יעקב רח' התפוח 10 - סאגה ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית

הבעיה בישראל היא שקבלנים אמורים לעמוד בהרבה תקנות וחוקים שלחלק גדול מהם, אין כל כך מושג ופה מתחילות הבעיות, במיוחד אם הקבלן מעוניין לחסוך בחומרי הבנייה. מהנדס הבניין שממונה על בדק הבית, יבחין בפרטים שאנו, לעולם לא נבחין בהם או שאפילו נדע על קיומם ופה היתרון הרב של חברת בדק בית מקצועית שמעסיקה מהנדסי בנין מנוסים מזה שנים.
 
בדיקה מעמיקה יותר של בדק בית ברכישת נכס מיד שנייה
 
בדק בית ברכישת בית או דירה מיד שנייה, חייב להיות מעמיק יותר, היות ולא רוכשים נכס בן הרבה שנים, כאשר אין לנו  תמונת מצב של הנכס שכבר קיים  עשרות בשנים. בעיר חיפה ישנם נכסים ישנים ולכן יש למצוא בדק בית חיפה, המכיר היטב את המבנים ויוכל לבדוק ביסודיות לגבי מצב הנכס. בהרבה מקרים קונים מגיעים לראות נכס משופץ לחלוטין, אך מסתבר שהוא מלא בליקויי בנייה שחלקם אפילו חמורים, כך שרק בבדיקה של מהנדס בניין, ניתן יהיה לבדוק אותו לעומק.
 
השאלה היא אם לאחר בדק בית חיפה או כל עיר אחרת בישראל, אם ניתן יהיה לחיות עם ליקויי הבנייה או שכדאי להתייעץ עם מהנדס הבניין שימליץ לנו אם לרכוש את הנכס או לא.
 
בדיקת ביקורת מבנים לפני בניית הנכס- האומנם?
 
האם ידעתם שניתן לבצע בדק בית, כאשר עדיין הנכס לפני בניה או בשלבי בניה? האפשרות למנוע את ליקויי הבניה הינה באמצעות חברת בדק בית ששולחת מהנדס בניין שיפקח על הבניה וידאג כיח הבניה מתבצעת שלב, שלב ולפי התקן והתכניות, כך שאתם תקבלו בית מושלם עם אפס ליקויים.
​​​​​​​
בדיקה נכונה ומקצועית של בדק בית – סאגה
על מנת שתוכלו לבחור חברה מקצועית של בדק בית חיפה וכל אזור אחר בארץ, יש למצוא חברה שמתמחה שנים וכזאת שמחזיקה במהנדסי בניין עם ניסיון רב בנושא בדק הבית. על מנת לבצע בדיקה מקיפה מהיסוד עד הטפחות, יש למצוא מהנדים שמגיעים עם ציוד ייעודי ומקצועי בכדי שימצאו כל ליקוי בניה או פגם בתשתיות השונות כגון מערכת הביוב והמים, מערכת חשמל, איטום ועוד חברת סאגה,  הינה חברת ביקורת מבנים המתמחה שנים בנושא בדק הבית ויש לה מאות בתים שכבר ביצעה בהם בדיקה זו שהייתה מיועדת לקבלנים ואף כחוות דעת משפטית. בחברה ישנו צוות מהנדסי בניין מן השורה הראשונה, כאלה שיש להם ניסיון רב שנים והם מגיעים מלבד נייר ועט עם ציוד מהמשוכלל ביותר.
 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק