בדק בית בכפר סבא

 
המטרה של הליך בדיקת דירה או בית לפני רכישה הינה להציג לרוכש העתידי את הפגמים שישנם בנכס. לא קיים נכס מיד שנייה במיוחד, אשר אין בו פגמים, אך ישנם קטנים שניתן לתקן אותם וישנם כאלה שמהווים סכנה לבטיחות דיירי הבית. זו הסיבה כי יש לערוך בדק בית בכפר סבא, בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי הבית או הדירה שתרכשו באזור זה, תהה עבורכם השקעה בטוחה, על אחת כמה וכמה שבטיחות בני הבית ובטיחותכם הנו דבר ראשון במעלה.
 
מי שממונה על בדק הבית, הינו מהנדס בניין העוסק בחוות דעת ובדיקות לפני רכישה מה שנים. כדאי תמיד לפנות לחברה מוכרת שמבצעת בדק בית, כך שתהיה לכם תמונה ברורה ואמיתית של מצב הנכס שברצונכם לרכוש.

*בתמונות ליקויי בניה שנמצאו במהלך בדיקה של חברת סאגה בדקמקרים שונים שיש לבצע בגינם בדק בית

 
ישנם מקרים רבים אשר בגינם יש לבצע בדק בית בכפר סבא או בערים אחרות בארץ. למשל כאשר שכנים בבניין משותף עורכים שיפוץ יסודי ונגרמו נזקים לדירה הנמצאת בדיוק מתחת לדירה שנעשו בה שיפוצים והשכנים מעוניינים לדעת מה גובה הנזק, כך שיוכלו לתת דו"ח מדויק של מהנדס בניין מקצועי, כך שיוכל לשלם על הנזקים שנגרמו ו אפילו לתקן אותם על פי הרשימה המסודרת שקיימת בדו"ח עצמו.

בתמונה מנכ"ל סאגה בדק אשר מבצע בדק בית שגרתי.


 
מהנדס בניין בביצוע בדק הבית, יבדוק איטום, סדקים, יסודות, מערכות חשמל ותשתיות ביוב ומים ועוד.  יש לציין כי דירה אשר הרצפה שלה היא מעל חניה מקורה,  היא  בעייתית ותהיינה בה בעיות של רטיבות ועובש. הרבה ליקויים סמויים, ניתן לבדוק בבדיקה יסודית ומקצועית של בדק בית בכפר סבא, ע"י מהנדס בניין מומחה. בדיקה זו, הינה חשובה, היות וכל מי שרוכש נכס, חייב לדעת אם הוא רכש נכס ראוי ולא כזה שיצטרך להוסיף עליו הון עתק לאחר שנה מיום רכישתה, כאשר יחולו לצוץ בעיות שונות במבנה.

ייעוץ של מהנדס בניין בדבר רכישה באמצעות דו"ח בדק הבית

 
על מנת שתהיו בטוחים בדבר הבדיקה של הדירה או הנכס שברצונכם לרכוש, יש לוודא כי המהנדס שמכין לכם את דו"ח הליקויים או דו"ח של מצב הנכס, יהיה כלול גם את הליקויים שעשויים להיות מסוכנים לבטיחות ואם אילו ליקויים זניחים, מה תהיה עלותם. מהנדס הבניין שאותו שכרתם למטרת בדק בית, יוכל אף לייעץ לכם אם ההשקעה שלכם כדאית, או שיוכל אף למנוע מכם לא לרכוש את הנכס.  השקע זו של תשלום למהנדס בבחינת בדק הבית, תהיה נכונה, כך שתוכלו באמצעותה לרכוש נכס אמין שתוכלו להיות שקטים כי אכן ההשקעה שלכם הייתה נכונה.  גם בחירה נכונה של בדק בית מחברה אמינה כמו סאגה בדק בית, יכולה לתת לכם אינדיקציה מקצועית שכן, אין מדובר בבדיקה של שיפוצניק כי אם של מהנדס בניין מומחה בתחום שאינו מגיע רק עם דף ועט, כי אם עם כל הציוד המשוכלל  לבדיקה יסודית מהיסוד עד הטפחות. 
 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק