בדק בית בנתניה

 
כאשר אנו מקבלים דירה מקבלן, זה השלב שעלינו לבצע בדיקה מקיפה. אם רכשתם נכס בנתניה, הזמינו בדק בית נתניה. יש לאבחן את מצב הנכס כך שיצביע על  ליקויי הבניה וכן, על מצבו ההנדסי של הנכס בהתאם לתקני הבנייה בישראל. יש לכלול בבדיקה את כל התחומים שמשפיעים על החלטת הקנייה, מחיר הבית, ליקויי בטיחות, גימור לקוי של האלמנטים בתוך הבית או מחוצה לו. גם בדיקה של השכנים חשובה, כך שתדעו אם אתם עומדים לגור עם שכנים שקטים או בעיתיים.


 
יש לאסוף את כל המידע הרלוונטי לצורך רכישת הנכס כך שניתן יהיה למשל לבצע בדיקה על פי התכניות של הבית ולוודא, כי התכנית מתאימה לבנייה ולא קיימות חריגות בנייה.  גם למשל אם קיימות אנטנות סלולאריות שמסוכנות לבריאות באזור מגוריכם, ניתן למצוא באמצעות בדיקת קרינה באזורכם.

למצוא ליקויים בנכס כמה שיותר מוקדם

 
למרות שנכס לא ניתן להחליף בחנות בקלות כמו בגד או כל חפץ אחר, אך בהחלט ניתן לשפץ יש לדעת מה הליקויים ואם הם עולים כסף רב, יש להתמקח עם המוכר ולנסות להוריד במחיר, לאחר שיש לכם דו"ח מסודר מטעם מהנדס בניין מומחה שהגיע מחברת בדק בית נתניה. זו הסיבה שמהנדס בניין המתמחה בתחום ביקורת מבנים, הוא זה שיהיה מוסמך לרשום דו"ח עדכני על כל פרטיו וכן, ניתן יהיה להגישו במקרה של חילוקי דעות בין הקבלן לרוכש או בין המוכר לקונה אם ישנם ליקויים חמורים שהמוכר אינו מעוניין להתייחס אליהם, יש לפנות עם דו,ח זה שהוא קביל בביהמ"ש.
 
הערכת הנזקים בנכס, זה השלב החשוב שהקונה מצפה לו, כך שיבין באיזה נכס הוא עומד לגור, או אם כדאי לתקן ומה. לרוב, שירות בדק בית, זהו שירות שמוצע ע"י מהנדס בניין. המהנדס יבדוק את המפרט הטכני של הנכס ויבדוק בנוסף את שאר המערכות בנכס. מהנדס בניין, יכול להציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר. במידה וביצעתם שיפוץ מאסיבי לנכס שברצונכם למכור, כדאי כי מהנדס בניין יבדוק אם קיימים עדיין ליקויים, כך שניתן יהיה לפתור אותם.

בדק בית בנתניה- סאגה

 
כאשר אנו מעוניינים להזמין חברת בדק בית בנתניה או באזור אחר בו אתם רוכשים נכס, יש למצוא את החברה האמינה והוותיקה ביותר, בכדי שתהיו בטוחים כי בחרתם נכון. וודאו כי לחברה יש את המכשור הטוב ביותר ובדיקה מקיפה של רטיבות, נזילות מצנרת ועוד. יש שני סוגי ליקויים קלים וחמורים שנחשבים אף לבטיחותיים. חברת סאגה בדק בית, מגיעה עם כל המכשור העדכני שלה ומבצעת עבורכם בדק בית מקיף המתאים לחוות דעת בבית המשפט.
 
לסאגה בדק בית- ניסיון עשיר של בדיקת בתים ודירות בכל מיני מצבים. החברה קיימת שנים רבות ומעניקה שירות מקצועי, אמין ויעיל.

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק