בדק בית פתח תקווה

 
אנו עדים לכך, כי בשנים האחרונות, רבים פונים לשירותיהם של מהנדסי בניין שהם מומחים בבדיקת בדק בית פתח תקווה ושאר הערים בישראל. שירות זה, מוצע היום לאנשים שמעוניינים לרכוש דירות מיד שנייה וכן, לאלה שמעוניינים לדעת כי גם הנכס החדש שרכשו מקבלן, הינו בטוח ואם יש או אין בו ליקויים חמורים, מה שיגרום להם לרכוש או לוותר על רכישת הנכס. גם מבחינת הבדיקות המקיפות של הנכס, בדיקה זו הינה מהותית מאין כמוה וישנם הרבה אנשים שכבר מבינים מהי חשיבות הפעולה של בדק בית במידה וכבר החלו את הליך הרכישה ובאמצעות דו"ח של מהנדס בניין מומחה, הם יוכלו לתבוע את הקבלן בבית המשפט או את בעל הנכס במידה וקיימת מחלוקת בין המוכר לקונה בדבר ליקויי הבנייה שהתגלו בו או אפילו חריגות בנייה למיניהן.


 
בחינת כל מבנה לעומקו, הינה חשובה שכן מדובר על הון עתק לרכישה של נכס ואנשים מעוניינים לבחון היטב את הנכס מהבחינה ההנדסית ובצדק. סיכון בדיקת בדק הבית וממצאיו, יאפשרו לבעל הנכס החדש או אלה שכבר בהליכים של רכישת נכס מיד שנייה, לפעול לתיקון כל המפגעים והתקלות, או לאמוד את שווי הנכס בצורה אובייקטיבית כאשר הליקויים מוזכרים בדו"ח המסודר שהכין מהנדס הבניין שמתמחה עם בדק בית.

בדיקת בדק הבית – מה היא כוללת?

 
בדיקת בדק בית בפתח תקווה או  בערים שונות בארץ, כוללת בדיקה הנדסית מיוחדת, אשר מהנדס בניין נעזר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אשר בוחנים את המבנה לעומק ומסייעים באיתור ליקויי בנייה אסתטיים ובטיחותיים כאחד. בדיקה זו, הינה יעילה מאין כמוה, לניהול
של משא ומתן בדבר מחיר של נכס שהקונה מעוניין לרכוש. בדירה מיד שנייה למשל, מקובל לחייב את בעל הנכס להוריד מהמחיר את המחיר של הליקויים השונים שהתגלו בנכס ואילו רכישה של נכס חדש מקבלן, תחייב את הקבלן בפיצוי או תיקון הליקויים השונים שהתגלו, כך שלאחר התיקונים, ייקרא המהנדס שוב לבחון אם התיקונים השונים שאותם הוא ציין שיש לבצע, אכן תוקנו בהצלחה.
 
בדיקות בדק הבית הן יסודיות וכוללות בדיקה של התשתיות השונו בנכס כגון: תשתיות חשמל, תשתיות ביוב ואינסטלציה, מערכת הגז, מערכות אוורור בבית, ריצוף, עבודות נגרות אלומיניום שהתבצעו בבית, יסודות, חריגות בנייה ועוד.

מסמך של ממצאי בדק בית יגרום לכם לשקלל מחדש את מחיר הנכס

 
מסמך בדק בית, אשר חתום ע"י מהנדס בניין מוסמך, הוא זה שיסייע לכם בשקלול מחדש של ערך הנכס ולא כפי שדרש בעל הנכס או הקבלן. אם אתם מתלבטים ואינכם הבטוחים לגבי הנכס שחיצונית אולי מצא חן בעיניכם, אך אולי הוא נראה אסתטי מדי ויש בו בכל זאת ליקויי בנייה שנסתרים מן העין, זה הזמן לבצע בדיקה יסודית ומקצועית של בדק בית בחברת סאגה בדק בית, אשר מנוהלת ע"י מהנדס בניין מוחה מזה שנים, כאשר הוא מגיע עם ציוד משוכלל לבדיקה יסודית ומקיפה, מה שיסייע לכם להחליט בבטחה לחיוב או לשלילה.
 
 

דוגמאות לליקויי בניה בפתח תקווה
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק