שמואל גלברמן מנכ"ל סאגה

בדק בית ראשל"צ

 
אם החלטתם לרכוש דירה חדשה או דירה מיד שנייה, חשוב לבדוק כי אין בנכס ליקויים גלויים או סמויים שעשויים להיות מסוכנים למבנה. ישנם ליקויים זניחים של נכס ישן יותר שניתן יהיה לתקנם, כך שזו הסיבה שיש להזמין בדק בית ראשל"צ, אם אתם מעוניינים לרכוש דירה או בית באזור זה. יש לסרוק היטב את המבנה ואת היסודות בפרט של הנכס. בדק בית הוא תהליך פשוט שמתבצע ביעילות ומהירות באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם המופעל בידי מהנדסי בניין שיש להם וותק וניסיון רב שנים בבדיקה חשובה זו של מבנים. במידה ואינכם מכירים חברת בדק בית יעילה ומקצועית, ניתן יהיה לבקש מעוה"ד שלכם שלבטח מכיר אנשי מקצוע מובילים בתחום ביקורת מבנים ובדק בית.
 
היום לאנשים רבים יש מודעות רבה למשמעות של בדיקת בדק בית, היות וזו עובדה ידועה כי הקבלנים בישראל, ידועים כי אינם בונים בצורה מקצועית כי הם חוסכים בחומרי הבניה, מה שעשוי לגרום לליקויי בנייה.

מה בודקת חברת בדק בית ?

 
בדק בית הנדסי הוא בעצם סריקה מקיפה ויסודית גם של הנכס וגם של תכניות הבנייה על מנת לעמוד על איכותו, תקינותו וההתאמה שלו לתכנית הבנייה וכן, לחוקים ולתקנות שמחייבים את הקבלנים בישראל. בדק בית ראשל"צ או בכל עיר אחרת בישראל, הינו בדיקה פשוטה ומהירה, אשר במהלכה נבדקים:

  • מערכות חשמל
  • תשתיות ביוב ומים
  • בדיקת איום ורטיבות
  • יסודות המבנה
  • חריגות בנייה
 
ועוד פרטים שונים. במקרים רבים, ניתן יהיה לתקן את המבנה, אך ישנם מקרים שלא ניתן לתקן ואז הבדיקה החשובה הזאת של בדק המבנה והבית, היא זו שעשויה להציל אנשים רבים ממלכודת שקשה יהיה להם לצאת ממנה ומההוצאות הנלוות לתיקון יסודי של המבנה.

באילו כלי עבודה ייעודיים מבצעים בדק בית?

 
 כלי העבודה המקצועיים, אשר באמצעותם מבצעים בדק בית הם: פלס היקפי, פטישון, דרמל, מולטי משור, מברג רטיטה, מסור עגול, מלטשת אקצנטרית מקצועית וכלים נוספים אשר ניתן באמצעותם לעמוד על איכות המבנה ולמצוא ליקויים שונים, אשר כולם יירשמו בדו"ח של בדק הבית.יש לבדוק את הבנייה, רמת האקוסטיקה, רטיבות, איטום שטחי רכוש משותפים ועוד. מבנה שיהיו בו סדקים רבים וחלק מהם אף עמוקים, אשר גם פוגמים במרה החיצוני והפנימי של הבית או הדירה וכן, מסכנים את יציבות המפנה, חייבים במתן תשומת לב מיוחדת מצד הקבלן, אשר ירשום את מסקנותיו בדו"ח ליקויי הבנייה.
 
כאשר נזמין בדק בית לאיתור ליקויי בנייה, בטרם נרכוש את הנכס, יש לבל אף המלצות מחברת בדק הבית א יותר נכון ממהנדס הבניין שמבצע את הבדיקה בפועל. ככל שתהיינה לכם יותר המלצות, כך תוכלו למצוא את המהנדס הטוב ביותר, אשר יוכל לבדוק לכם ביסודיות את הדירה או הבית שברצונכם לרכוש.
 

זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
  ​​​​​​​
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק