בדק בית רחובות

 
ביקורת מבנים או מי שמכיר את המושג כבדק בית, הוא חובה, עבור מי שעומד לרכוש נכס. בדיקה זו, תחסוך לנו כסף אב וכן, נהיה בטוחים יותר או פחות, או אפילו נוכל להימנע מעסקה שעשויה הייתה להפיל אותנו בפח. מי שמעוניין לרכוש נכס באזור העיר רחובות, יכול למצוא חברות ידועות של בדק בית רחובות, אשר יש להן ניסיון של שנים רבות ומוניטין טוב, כצוות מנוסה של מהנדסי בניין מן השורה הראשונה. ככל שבדק הבית, יתבצע ברמה הגבוהה, כך נהיה בטוחים יותר כי הרכישה תהיה בטוחה, או שהמהנדס יגלה כי ישנם ליקויים שניתן יהיה לבצע בהם תיקון ואף הרוכשים יוכלו להוריד את מחיר הנכס
*בתמונה מנכ"ל החברה מקים חמ"ל בנכס אשר זקוק לביקורת מבנים ולדוח בדק
​​​​​​​
בדיקת הנכס היא מכורח המציאות ותמיד ייתכנו ליקויים שחלקם קלים, או חלקם מורכבים יותר. יש לבדוק את תוכניות המבנה, כאשר מבצעים בדק בית, כך שהן חייבים להתאים לנתונים הקיימים בו. יש לדאוג כי בדק הבית, יבוצע ברמה הגבוהה ביותר, כך שלא יהיה חשש כי הבדיקה לא גילתה ליקויים נוספים, או שהתבצעה לא ביסודיות.

מי מוסמך לבצע בדק בית?

 
מי שיוכל לבצע בדיקת בדק בית רחובות או בכל אזור אחר, הינו מהנדס בניין שעבר לימודים מקיפים ותואר ובעל ניסיון של שנים בבדיקה של נכסים מסוגים שונים. למהנדס הבניין, ישנם מכשירים ייעודיים לביצוע בדק בית , כך שהוא יוכל למצוא את כל סוגי הליקויים הקיימים בנכס. חריגות בנייה, הם מבין הליקויים החמורים ביותר שכן, אם לא היה היתר ובדיקה של מהנדס בניין לגבי החריגה, ישנה סכנה למבנה וכן, תקבלו קנס כספי גבוה על חריגה שלא נעשתה על פי התקנים בחוק.
 
על מנת למנוע אי נעימויות, יש לפנות לחברת בדק בית אשר בבדיקה די פשוטה אך חיונית מאין כמוה, תעניק לכם את התמונה הברורה על מצב הנכס. בדיקות של תשתיות חשמל, מים וביוב, הן בדיקות חיוניות שיש לבצע במסגרת בדק הבית, בטרם תרכשו את הנכס.

המלצה של בנקים למשכנתאות ועורכי הדין- בדק בית

 
כל בנק למשכנתאות, ימליץ לכם לבצע בדיקת בדק בית על מנת שלא תשימו את כספכם על קרן הצבי. הרכוש היקר ביותר הינו בית או דירה וכל מבנה אחר, שכן אנו עובדים כל חיינו בכדי לרכוש קורת גג לראשינו והמחירים של הנדל"ן במיוחד בישראל הם מבין הגבוהים בעולם, כך שאם נגעתם למצב שבו אתם כבר יכולים לרכוש נכס, יש לבדוק אותו היטב, על מנת שלא תשלמו אחר כך מחיר גבוה.
 
אנו תמיד מעוניינים כי  הנכס שלנו, יהיה בטיחותי ואיכותי מבחינת הבנייה. זו הסיבה שכל עורך דין יציע לכם תחילה לבצע את הבדיקה החשובה מכל, שהיא בדיקת בדק בית, כך שתהיו בטוחים כי אינכם רוכשים נכס בעל ליקויים שונים שיש לתקן ומי יודע אם ליקויים אלה הם בכלל ברי תיקון ומה תהיה עלותם? על מנת שתדעו היכן אתם עומדים, רק בדיקת בדק בית תבהיר לכם את המצב האמיתי של הנכס.


זקוק לבדק בית ברחובות ?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
 
 050-408-2645 


 בעיר רחובות 

בתאריך 29/9/17 ביצענו
בדיקה ברחוב זבולון גרז 10 לדירה חדשה לפני רכישה מקבלן
כמות ליקויים שנמצאו
35


* עלות הליקויים שנמצאו מוערכים בעשרות אלפי שקלים שהקבלן יחויב לתקן לפני הרכישה שכן ליקויים אלה אינם סבירים ומאוד מסוכנים. אחד הליקויים שנמצאו הם במרפסת הבית - שיפוע לא תקין לפי מדידה שביצענו ולכן יש להחליף את כל הריצוף!

אין שיפוע למרצפות המרפסת
כתובת המשרד
סאגה סניף רחובות: גלוסקין 36 
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק
לקוחות ממליצים עלינו