שמואל גלברמן מנכ"ל סאגה

בדק בית ברמת גן

 
ההמלצה לכל מי שרוכש דירה חדשה או דירה יד שניה ברמת גן היא להזמין מהנדס אזרחי אשר יבדוק את הדירה לאורכה ולרוחבה ויאתר את כל ליקויי הבנייה הקיימים בה.
התחושה של רוב הרוכשים היא שהכול בדירה תקין, אך רק איש מקצועי שזהו תחום העיסוק שלו יוכל לעלות על הליקויים הקיימים .
.
בדק בית בדירת קבלן
הקבלנים מחויבים לבצע את שלבי הבנייה השונים בהתאם להוראות הפיקוח באמצעות חומרי גלם העומדים בתקנים, עבודה מקצועית של קבלני המשנה ועוד. אף על פי כן, קיימים מצבים רבים שבהם המהנדס מגלה אין ספור בעיות שחלקן אקוטי ואינו מאפשר כניסה למגורים בדירה.
בין הנושאים הבעייתיים אפשר למצוא נושאים בטיחותיים הקשורים למערכת החשמל, אי התקנת מעקה במרפסת, חלונות שלא הותקנו כהלכה, קירות מסוימים שאינם ישרים וצנרת שאינה מתפקדת כראוי עקב ריכוז של אבנים בתוכה.
בהתאם לרשימה זו הקבלן מחויב לבצע את העבודות הדחופות באופן מידי כדי לאפשר ללקוחות להיכנס לדירה בהקדם. נושאים שאינם דחופים אפשר לדחות לביצוע במועד מאוחר יותר, במהלך שנת האחריות.
ללא בדיקה מסיבית של בדק בית, הלקוחות היו מבצעים את ההכנות האחרונות ונכנסים לגור בדירה שאינה בטיחותית, דבר העלול לגרור חלילה לאסון.

בדק בית ברכישת דירה יד שניה
בדק בית הנעשה בדירה יד שניה ברמת גן עלול להעלות הרבה מאד ליקויים. בדירות שהן חדשות יחסית, ברוב המקרים לא יתגלו ליקויים מהותיים אלא אולי פה ושם נושאים שוליים שיש לטפל בהם. אך כשמדובר בדירה ישנה יחסית בת עשר שנים ומעלה, עלולים לצוץ ליקויים רבים כמו לדוגמה:
  • אריחים שבורים במיקומים שונים בבית. הדבר מצריך התקנה מחדש של האריחים הללו אם קיימים אריחים זהים ואם לא, פירוק של כל המשטח והתקנת אריחים חדשים.
  • צנרת ברזל ישנה המלאה בחלודה ובקורוזיה. קיימת סבירות שכבר קרו לדיירים הנוכחיים פיצוצים בצנרת או דליפות של מים. ההמלצה היא להוציא את הצנרת הישנה שלא תחזיק מעמד עוד זמן רב ולהתקין במקומה צנרת PVC תקנית באיכות מעולה שתיצור זרימת מים קולחת בכל קווי המים והביוב. מדובר בעלות די גבוהה כיוון שהמהלך מצריך את הוצאת האריחים, הכנת תשתיות חדשות והתקנת אריחים או לוחות פרקט.
  • בדיקות רטיבות לאורך הקירות באמצעות מכשור חדשני הפועל בטכנולוגיה חדשה ועולה על כל נקודה שיש בה דליפה של מים מאחורי הקיר. איתור מוקדי רטיבות באמבטיה הנובעים מבעיות בצנרת או מהעובדה שהגג אינו אטום כראוי ולכן מים מחלחלים פנימה לדירה ויוצרים עובש ופטריות המסוכנות לבריאות.
המהנדס מכין דוח מפורט הכולל את פירוט הליקוי והעלות של התיקון. אם מדובר בליקויים רבים, הלקוח נכנס שוב למשא ומתן עם המוכר כדי להפחית את העלויות הללו או את מרביתן מערך הנכס.

 
 


זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
   ​​​​​​​
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק