בדק בית תל אביב

 
קניית דירה, הינה עסקה שכיחה אך טומנת בה הרבה סיכונים והפתעות. למרות שהשמחה עשויה להיות גדולה של רכישת נכס חדש, היא עשויה להיות מגדל קלפים שקרס, ברגע שייוודע  לכם שהנכס למרות שנראה טוב, הוא  בעל הרבה פגמים מסוכנים ואף הזמנתם חברת בדק בית בתל אביב, היא לבטח  תנסה למנוע מכם את ביצוע העסקה ובצדק. יש לבצע את הבדיקות הדרושות, בטרם תחליטו על רכישת נכס בתל אביב.
 
יש לבדוק תחילה אם האזור מתאים לכם לרכישת הנכס, אם הוא נמצא קרוב למקום עבודתכם, אם קיימת תחבורה נוחה, היות ובעיר תל אביב קשה למצוא חניה ואם ישנה באופן פרטי, היא לבטח תהיה יקרה. יש לפנות לעירייה ולבקש מידע לגבי פיתוח עתידי של האזור וכן אם יש לכם ילדים קטינים, לברר אילו גנים ובתי ספר נמצאים בקרבת מקום.

בדיקת פרטים על הנכס בלשכת רישום המקרקעין

 
חובה עליכם לבדוק כמה פרטים חשובים, כגון אם ישנם עיקולים או שעבודים על הנכס שברצונכם לרכוש וכן את הזכויות בקרקע או בדירה שאכן הזכויות רשומות על שמו של המוכר. לאחר שווידאתם כי הכול כשורה, זה הזמן למצוא חברת  בדק בית תל אביב, אשר תסקור את הנכס בצורה מקצועית וקפדנית, יחד עם התכנית של הבית או הדירה {הגרמושקה}, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן אתם עומדים לבצע צעד נכון ברכישה של הנכס. גם מהנדס הבניין שיבצע את בדק הבית, יוכל לייעץ לכם אם יש טעם לרכוש את הבית או לבטל את העסקה.
 
במידה ורכשתם או אתם מעוניינים לרכוש דירה מקבלן, יש לוודא כי הוא רשום בפנקס הקבלנים והוא אכן בעל רישיון לבניית בנייני מגורים {דירות}.  את ליקויי הבנייה שימצא צוות בדק הבית או מהנדס הבניין שנשלח מטעם חברת בדק הבית בתל אביב, ירשום בדו"ח מסודר ויתווספו לדו"ח זה אף צילומים מליקויי הבנייה. יש לשלוח את הדו"ח בדואר רשום לקבלן ועל מנת לתעד את הפניה, יש לשלוח העתק של הדו"ח לעורך דינו של הקונה.

דו"ח ליקויי בנייה שיהיה קביל אף בבתי המשפט

 
במדיה והייתה הערכה לתיקונים שיש לבצע בנכס שאתם עומדים לרכוש והקבלן לא עמד בהם, ו שלא תיקן אותם מספיק טוב וקראתם לאחר התיקון שוב למהנדס הבניין מטעם חברת בדק הבית והתיקון לא היה לשביעות רצונו, ניתן יהיה לפנות לבית המשפט בתביעה נגד הקבלן וחוות הדעת של חברת בדק הבית בתל אביב, תהיה קבילה.
 
מומלץ לפנות לחברת בדק בית באזור תל אביב והמרכז, אשר יש עליה חוות דעת טובה וחיובית וכן, מוניטין וותק של שנים רבות  המלצות לרוב תמיד תתקבלנה בברכה, כך שאם יש לכם מי שמכיר או ביצע לא מזמן בדק בית בחברה שהיה מרוצה ממנה. תוכלו לשאול לגבי החברה ולבר פרטים כגון מחיר, וותק, חוות דעת בילה בבית המשפט ועוד.  
 
 
 
  .
 
 


זקוק לבדק בית בתל אביב?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
  054-366-0283 ​​​​​​​
 050-408-2645 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק
UA-104805362-1