בדק בית תל אביב

 
קניית דירה, הינה עסקה שכיחה אך טומנת בה הרבה סיכונים והפתעות. למרות שהשמחה עשויה להיות גדולה של רכישת נכס חדש, היא עשויה להיות מגדל קלפים שקרס, ברגע שייוודע  לכם שהנכס למרות שנראה טוב, הוא  בעל הרבה פגמים מסוכנים ואף הזמנתם חברת בדק בית בתל אביב, היא לבטח  תנסה למנוע מכם את ביצוע העסקה ובצדק. יש לבצע את הבדיקות הדרושות, בטרם תחליטו על רכישת נכס בתל אביב.
 
יש לבדוק תחילה אם האזור מתאים לכם לרכישת הנכס, אם הוא נמצא קרוב למקום עבודתכם, אם קיימת תחבורה נוחה, היות ובעיר תל אביב קשה למצוא חניה ואם ישנה באופן פרטי, היא לבטח תהיה יקרה. יש לפנות לעירייה ולבקש מידע לגבי פיתוח עתידי של האזור וכן אם יש לכם ילדים קטינים, לברר אילו גנים ובתי ספר נמצאים בקרבת מקום.

בדיקת פרטים על הנכס בלשכת רישום המקרקעין

 
חובה עליכם לבדוק כמה פרטים חשובים, כגון אם ישנם עיקולים או שעבודים על הנכס שברצונכם לרכוש וכן את הזכויות בקרקע או בדירה שאכן הזכויות רשומות על שמו של המוכר. לאחר שווידאתם כי הכול כשורה, זה הזמן למצוא חברת  בדק בית תל אביב, אשר תסקור את הנכס בצורה מקצועית וקפדנית, יחד עם התכנית של הבית או הדירה {הגרמושקה}, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן אתם עומדים לבצע צעד נכון ברכישה של הנכס. גם מהנדס הבניין שיבצע את בדק הבית, יוכל לייעץ לכם אם יש טעם לרכוש את הבית או לבטל את העסקה.
 
במידה ורכשתם או אתם מעוניינים לרכוש דירה מקבלן, יש לוודא כי הוא רשום בפנקס הקבלנים והוא אכן בעל רישיון לבניית בנייני מגורים {דירות}.  את ליקויי הבנייה שימצא צוות בדק הבית או מהנדס הבניין שנשלח מטעם חברת בדק הבית בתל אביב, ירשום בדו"ח מסודר ויתווספו לדו"ח זה אף צילומים מליקויי הבנייה. יש לשלוח את הדו"ח בדואר רשום לקבלן ועל מנת לתעד את הפניה, יש לשלוח העתק של הדו"ח לעורך דינו של הקונה.

דו"ח ליקויי בנייה שיהיה קביל אף בבתי המשפט

 
במידה והייתה הערכה לתיקונים שיש לבצע בנכס שאתם עומדים לרכוש והקבלן לא עמד בהם, או שלא תיקן אותם מספיק טוב וקראתם לאחר התיקון שוב למהנדס הבניין מטעם חברת בדק הבית והתיקון לא היה לשביעות רצונו, ניתן יהיה לפנות לבית המשפט בתביעה נגד הקבלן וחוות הדעת של חברת בדק הבית בתל אביב, תהיה קבילה.
 
מומלץ לפנות לחברתנו אשר זכתה באמון הציבור עם מירב ביקורות מדהימות בפייסבוק ובגוגל, לחברתנו מוניטין עם וותק של שנים רבות בניהולו של שמואל גלברמן - מהנדס פרקטי וקונסטרוקטור אשר מוביל בשירות, באמינות ובמקצועיות. 

בתמונה מנכ"ל סאגה שמואל גלברמן   

למה לבחור בחברת סאגה?


 היחיד שמגיע לבדיקה הוא מנכ"ל החברה שמואל גלברמן בכבודו ובעצמו והוא מכין את דוח הליקויים
 חברתנו מגיעה עם כל הכלים המתקדמים ביותר לעומת  אחרים שאינם מהנדסים ומגיעים עם עט ודף
 השירות אצלנו ניתן בטלפון על ידי שמואל גלברמן שהנו מהנדס פרקטי וקונסטרוקטור ולא ע"י מזכירות
 הדוחות שלנו קבילים לבית המשפט וכל שופט בישראל מתייחס אליהם במלוא החומרה ומכבד אותם
 השירות שלנו ניתן מכל הלב ולכן אנו בודקים כל בית ביסודיות גם אם זה לוקח לנו קצת יותר זמן :-)


זקוק לבדק בית בתל אביב?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
  ​​​​​​​
 050-408-2645 

תמונות של ליקויים לדוגמה
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק