בדק בית רעננה

 
הבית שלנו, הינו המרחב הפרטי שלנו שבו אנו גרים ואנו אמורים לספק סביבה בטיחותית ונעימה לבני ביתנו ולנו. אנשים רבים עוברים דירות או בתים ורוכשים פעם או פעמיים בחייהם נכסים. אם החלטתם לעבור חגור ברעננה, תוכלו למצוא חברה המתמחה בנושא בדק בית רעננה, מה שעשוי לתת לכם תמונה מדויקת של מצב הנכס שברצונכם לרכוש. חברה של בדק  בית מקצועית, תשלח איש מקצוע מיומן, אשר יבדוק היטב באמצעות מכשור משוכלל, סדקים, איטום רטיבויות בשל מערכת אינסטלציה לקויה או בנייה לא תקנית.
 
על פי חוק המכר {שנת 1973}, על כל קבלן יש להעניק אחריות לתקופה הנקבעת על פי סוגי ליקויי הבניה שנמצאו בה על פי בדיקת בדק הבית , כאשר הקונה הוא זה שדואג להביא מהנדס בניין מקצועי, אשר יבצע עבורו את הבדיקה. בדיקה זו, אורכת כמה שעות, כאשר כל פינה וחלל בבית נבדקים בקפידה. יש לבדוק גם את האלמנטים החיצוניים או הפנימיים של המבנה. בתום הבדיקה, מהנדס הבניין ירכז את כל הליקויים שמצא ועביר את הבדיקה ישירות לקבלן, אם מדובר על רכישת נכס חדש מקבלן.


בדיקה חשובה לגילוי ליקויים גם בדירה חדשה וגם מנכס יד שנייה

 
יש לזכור, כי בדיקת בדק בית רעננה או בכל עיר שתתגוררו בה כאשר תרכשו נכס, הינה הכרחית. גם אם החלטתם על רכישת נכס מיד שנייה, תמיד כדאי כי תתבצע בבית או בדירה בדיקת בדק בית באמצעות מהנדס מומחה. ישנם ליקויים בטיחותיים שמחייבים שיקול נכון, כגון בדיקת שלד של הנכס, כאשר הקבלן הוא זה שעשה שימוש בחומרי בנייה זולים, קירות בעלי סדקים, בידוד לקוי, אלה הם ליקויים חמורים בבניה ויש לטפל בהם כמה שיותר מהר. ביקורת מבנים שהיא גם שמה השני של בדק בית, היא זו שבודקת גם מהצד הפנימי של הנכס וגם מהפן האסטטי. כשאר מדובר על ליקוים אסטטיים, הכוונה היא לרצפות עקומות טיח שנופל או תקרה וקירות סדוקים.
 
גם מבנים שקשורים לבתי עסק, כגון חנות, מפעל או משרדים, יש לבדוק באמצעות מהנדס בניין שיבצע בדיקה יסודית, על מנת שמי שרוכש את המבנה, יוכל להבין אם הרכישה היא כדאית ואם ישנם ליקויים מה המחיר שיידרש על מנת לתקנן, או לחלופין כאשר המוכר יהיה חייב בתיקונים ואז לאחר שנבדקו לשביעות רצונו של מהנדס הבניין, ניתן יהיה לחתום על חוזה המכר.


בדק בית- רגע לפני שיהיה מאוחר מדי..

 
כאמור בדיקת בדק הבית הינה מהותית וחשובה, היות ולפעמים כאשר אנשים שרוכשים נכסים מסוגים שונים, אינם מודעים לבעיות שעשויות להיות בטיחותיות ולא משתלמות מהבחינה הכלכלית. לפני שתמהרו לחתום חוזה, כדאי כי תקראו למהנדס בניין מחברת סאגה בדק בית, העורכת כבר שנים רבים בדיקות בדק בית לכל סוגי המבנים בצורה יסודית ועם מכשור משוכלל שמסייע במציאה יסודית של ליקויים שונים ומהותיים במבנה.

 
 
 .
 


דוחות בדק בית ברעננה לדוגמה

התגלו ליקויים על סך 47,700 ש"ח 
התגלו ליקויים על סך 1,200,560 ש"ח 
סה"כ עלות ליקויים לתיקון במידה והדייר מביא בעלי מקצוע
בעצמו ללא קשרים בענף הבניין :
₪ 220,000 מראש צפוי בלתי 15% ותוספת ₪ 191,200
וכולל מע"מ 400,257 ₪ להבאת הדירה למצב נאות למגורים
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק