בדק בית להבטחת עתיד דירתך


לפני רכישת דירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה, יש לבצע בדק בית מקיף שיציג לנו מהם הליקויים לאחר הבניה. חברתנו מתחייבת למצוא ליקווים בכל נכס וזאת לאחר ניסיון של שנים רבות בבדיקת בתים ועם המכשור המתקדם בענף, יש לדעת כי בניית הדירות נעשית על ידי יד אדם ולכן בכל דירה בה בדקנו נמצאו ליקויים, גם אם התרשמתם מהדירה ומהקבלן אל תיקחו סיכון שכן הליקויים שנמצאים בדירות מוערכות בעשרות אלפי שקלים. לא פעם אנו שומעים על רוכשי דירות שנפגעו מרכישת דירה שבה ליקויים חמורים. ובזמן שחברות אחרות מגיעות עם דף ועט בלבד אנו לעומתם מגיעים עם כל הכלים כגון:

מצלמה תרמית
מד לחות
מד לייזר
בודק רצפות
בודק אריחים


ועוד המון כלים אחרים משמעותיים שאינם בשימוש המתחרים. 

אנו מתחייבים להגיע לבדיקה עם כל הכלים הדרושים ורשימה מקיפה אשר כוללת את כל סוגי הבדיקות. בחברת סאגה בדק בית ושירותי הנדסה מבטיחים לכם בדק בית מקצועי שיאתר כל ליקוי ופגם במבנה בטרם המעבר, והפקת דו"ח בדק בית מפורט שעל פיו יידרש הקבלן או בעל אחריות מקצועית אחר לתקן כל ליקוי שייחשף במהלך הבדיקה.

לדוגמאות של בדיקות בתים 

הבדיקות שאנו מבצעים


בדק בית מקצועי יאתר ליקויים בבנייה, החל מליקויים בולטים שניתן לאתר גם בעין בלתי מקצועית, וכלה בליקויים שרק ציוד טכנולוגי משוכלל יכול לאתר. הבדיקות כוללות איתור ליקויים באיטום ובבידוד,  ליקויים בריצוף – שיפועים לא נכונים, רצפה שאינה מפולסת וכן הלאה, חריגות בנייה וסטיות מן התכנונים שאושרו, בעיות בצנרת כמו נזילות, רטיבות, ליקויים ברשת החשמל ועוד. לשם ביצוע הבדיקות, הצוות המקצועי של סאגה משתמש במיטב הטכנולוגיות החדישות ובמכשירים משוכללים שפותחו במיוחד לשם איתור ליקויים. בתום הבדיקות יופק עבורכם דו"ח מפורט שעל פיו יידרש הקבלן או בעל האחריות בנכס לבצע את התיקונים הנדרשים. בנוסף, לאחר ביצוע התיקונים ייבדק הנכס שנית על ידינו, כדי לוודא שהנכס עובר אליכם כשהוא תקין, בטוח וחף מליקויים.

בדיקת דירה מבטיחה 

אי ביצוע בדק בית מקצועי ומקיף בטרם המעבר לנכס חדש עלול להסתיים בעוגמת נפש ובפגיעה באיכות החיים של משפחתכם, נזקים של עשרות אלפי שקלים בגלל בניה לקויה וחוסר עמידה בתקנים. הליקויים יכולים להוביל לנזילות שייצרו כתמי רטיבות ועובש, בעיות במערכת הביוב, סדקים בקירות, תקלות במערכת החשמל ועוד. הנזק שעלול להיגרם לכם מתחיל מאי נוחות אסתטית ומסתיים בסכנת נפשות. לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית שתערוך את כל הבדיקות הנדרשות, וחשוב לעשות זאת עוד בטרם המעבר, כאשר קל יותר לאתר את הליקויים ולבצע את התיקונים.

סאגה בדק בית


חברת סאגה היא מהוותיקות בארץ בתחום בדק בית, ובעלת ניסיון של מעל שלושים שנות עבודה בתחום. אנשי הצוות של סאגה מקצועיים ומנוסים, והמומחים שלנו משתמשים במיטב הציוד הטכנולוגי הקיים כיום לאיתור כל ליקוי ופגם במבנה. צוות החברה ילווה אתכם מרגע הפנייה ועד שהנכס יימסר לידיכם כשהוא במצב תקין, ללא כל ליקוי ופגם, כך שתוכלו לבלות בו שנים ארוכות, בטוחות ונעימות. מטרתנו היא לוודא שהבית החדש שלכם יהיה מקום בטוח ומוגן, ואנו נדאג לכך שלא תיחשפו לסיכונים ושלא תיאלצו להתמודד עם הוצאות נוספות ועם אי נוחות מיותרת כתוצאה מליקויים בבנייה.
 

זקוק לבדק בית מקצועי?
חייג וקבל ייעוץ ממהנדס החברה
  054-366-0283
​​​​​​​ ​​​​​​​
 050-408-2645 

צפה בדוחות בדק בית 

 דוח בדק בית באשדוד

רוני - כולל חוות דעת הנדסית

 דוח בדק בית בירוחם

אביגיל בטיטו כולל הערכה כספית לליקויים
ליקויי בניה
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק
UA-104805362-1