ביקורת מבנים


ביקורת מבנים היא תחום שהתקיים מאז מתמיד בענף הבנייה והנדל"ן, אך בשנים האחרונות התפתח לאין שיעור עקב הביקוש הרב לביקורות בנייה בישראל. בגלל מיעוט הבנייה שאפיין את העשורים האחרונים והדרישה הגוברת לדיור בישראל, בשנים האחרונות ניתן לראות האצת בנייה משמעותית שיכולה להפוך את חלום הדירה לזוגות צעירים לאפשרי.
עם זאת, מדינת ישראל ידועה כמי שמתאפיינת במגוון של לקויות בניה, ולכן ישנה חשיבות רבה לעריכת ביקורת מבנים ולבדיקה מדוקדקת לשם מציאת ליקויים בנכס. חשוב מאוד לבדוק שהחברה שאתם בוחרים לעריכת ביקורת המבנים תהיה חברה מקצועית עם כלי הערכה מתקדמים.

מי זקוק לביקורת מבנים ומה היא מעניקה?


למעשה, כל מי שברשותו נכס או מעוניין לרכוש נכס זקוק לביקורת מבנים, מה שיכול לסייע לו בהבנה טובה יותר על הנכס ואף במשא ומתן כספי מול הקבלן או בעלי הדירה. כמו כן, יכול להתעורר הצורך בביקורת מבנים גם בהקשר של צורך משפטי לדירה שכבר נרכשה.

  • רכישת דירה – ידוע שרכישת דירה כיום היא ההוצאה הגדולה ביותר שזוגות יעשו בדרך כלל במהלך חייהם. על כן, לפני שאתם מוציאים כל כך הרבה כסף, כדאי לבדוק את הנכס שאתם קונים על ידי ביקורת מבנים של חברה מקצועית. ביקורת זו יכולה לסייע לכם בצורה ניכרת להבין אילו ליקויים יש בנכס, אם בכלל, וגם לשלם בהתאם.
  • צורך משפטי – הרבה פעמים קורה שאנשים כבר רכשו דירות ואז מתחילים לגלות בעיות, מה שיכול להביא להליכים משפטיים. לפעמים הדבר נכון גם כשמדובר בבניין שלם והדיירים מתאחדים למען מטרה זו. במקרים אלה ביקורת מבנים יכולה לסייע, והיא תקפה בבית המשפט לצורך הוכחת ליקויים ובעיות שונות במבנה.

ביקורת מבנים יכולה להעניק את ההכרה בכך שיש נזקים בנכס, בין אם משפטית ובין אם כקלף מיקוח טרם רכישת הדירה. על כן, במרבית המקרים ביקורת מבנים תעניק פיצוי כספי או את האפשרות לתיקון הליקויים, וזה הדבר החשוב ביותר לבטיחות הנכס ולשלמותו.


חשיבות הבחירה בחברה מקצועית לצורך ביקורת מבנים

חברת סאגה היא חברה בעלת 31 שנות ניסיון וותק בביקורת מבנים המבטיחה לכם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, יחס אישי שיכול מאוד לסייע טרם רכישת דירה או בעת גילוי של נזק, וכמובן – את כלי העבודה המתקדמים ביותר בשוק ואנשי מקצוע מיומנים ויסודיים. בזכות הניסיון הרב של חברת סאגה תוכלו להיות רגועים בעת רכישת הדירה, מפני שביקורת המבנים תהיה מקיפה, קבילה מבחינה משפטית ויסודית – וכל זאת באמצעות טכניקות מתוחכמות ובשקיפות שלאה.


זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
   ​​​​​​​
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
לחץ כאן לצפיה בלקוחות ממליצים