למה לפנות למומחים לביקורת מבנים לפני ששוכרים שטח לצורך פתיחת חנות בקניון?

קניונים בתל אביב הם מקומות נחשקים מאוד - לא רק לקונים אלא גם לאנשי עסקים שמחפשים לוקיישן הומה אדם כדי לפתוח בו חנות מסוג כזה או אחר. הביקוש הרב לשטחים מסחריים בעיר הגדולה מוביל לפתיחת עוד ועוד מרכזי מסחר וכך למשל לפני כשנה הצטרף לתמונה קניון gindi tlv בלב תל אביב. כשמחפשים לוקיישן לחנות חשוב מאוד לבדוק לא רק את מספר האנשים שמגיעים לכל קניון ואת עלויות שכירת השטח, אלא גם את המבנה עצמו שישמש כחנות. בדיקה פיזית יסודית ומדוקדקת של כל התשתיות השונות מבטיחה לכם שהשטח שתשכרו מתאים לצרכים שלכם ושהוא במצב תקין לחלוטין כך שתוכלו להפעיל בו את החנות שתמיד חלמתם עליה ללא בעיות, ללא עיכובים וללא צורך בהשקעת כספים.

גם בקניון מוביל עלולים להתגלות ליקויים

כשאנחנו מבקרים באחד מאותם שלל קניונים בתל אביב ובסביבתה, אנחנו מרגישים בטוחים לחלוטין - ואכן רמת התחזוקה בקניונים גבוהה וכמובן שנערכות בדיקות תקופתיות על-מנת לוודא שלא נשקפת סכנה כלשהי לציבור הרחב. יחד עם זאת ייתכנו בחנות מסוימת בכל קניון שהוא ליקויים שונים - למשל סדקים בקיר, פגמים ברצפה, בעיות בצנרת, ליקויים במערכת החשמלית ועוד. רק בדיקה יסודית, שתבוצע על ידי מומחים לביקורת מבנים, תגלה את כל אותם ליקויים, כולל אלה שהם מתחת לפני השטח ולאו דווקא באים לידי ביטוי בנקודת הזמן שבה אתם שוכרים את החנות, אולם כן עלולים לצוץ ולגרום לנזקים חמורים תוך זמן קצר.

כך תמנעו מעצמכם נזקים כלכליים ועוגמת נפש

דמיינו למשל פיצוץ בצנרת זמן קצר לאחר פתיחת חנות חדשה - לא רק שתצטרכו לבצע תיקון יקר, אלא שבנוסף עלול להיגרם נזק של ממש לסחורה, שגם הוא כמובן בא לידי ביטוי בנזק כלכלי משמעותי. נזק כלכלי נוסף נגרם כתוצאה מהצורך להשבית את החנות לפרק זמן מסוים עד לתיקון התקלה, ועל נזקים כלכליים אלה יש עוד להוסיף פגיעה במוניטין של החנות.
באופן דומה גם סדק בקיר שלא מתגלה בזמן עלול להתרחב ולהשבית את החנות, ובנוסף לפגוע במוניטין שלה - ועל כן פנייה למומחים בתחום של ביקורת מבנים, שיבצעו בחינה יסודית של השטח, אמנם מחייבת השקעה כספית מסוימת אבל בסופו של דבר רק בזכותה תוכלו לפתוח את החנות בראש שקט ומתוך ידיעה כי לא צפויה שום תקלה.

הערכת שווי אמיתית

קניונים בתל אביב מתאפיינים בפוטנציאל לתנועת קונים ערה ורווחים גבוהים אבל במקביל עלות כל מטר מרובע בהם גבוהה. אם על עלות שכירת השטח תצטרכו להוסיף עוד סכום כסף בלתי מבוטל לצורך שיפוצים בלתי צפויים, הדבר עלול להוות פגיעה של ממש ברווחיות העסק - ביקורת מבנים ע"י מומחים בתחום מאפשרת לכם לדעת מראש את היקף השיפוצים הנדרשים בחנות, אם יש צורך בכאלה כמובן, וכך לשלם עבור השטח את המחיר הריאלי שלו. בהקשר זה חשוב לציין כי גם בקניון חדש דוגמת gindi tlv מומלץ לבצע בדיקה יסודית לפני ביצוע עסקה שמעורבים בה סכומי כסף משמעותיים.


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק