מהו טופס 4 לאישור אוכלוסין ואיך משיגים אותו

 
למי שאינו יודע מהו טופס 4 לאישור אוכלוסין ואיך משיגים אותו, למעשה מדובר על טופס של אכלוס, לאחר סיום בנייה של בית או בניין מגורים. טופס זה, בודק ומכריע כי הכול כשורה. האחריות לקבלת טופס חשוב ומהותי זה, נמצאת על כתפי ה האדריכל, המהנדס והקבלן. הדיירים חייבים להיות ערים ולוודא כי הבנייה בוצעה בפועל כפי הנדרש. לאחר שיוגשו הטפסים לוועדה לתכנון ובנייה באזור מגוריכם, פקח מטעם הוועדה, יצא ויתאים את הגרמושקה לדרישות טופס 4 וכן יבדוק בפועל אם החשמל בבית כתקנו, מערכת הביוב, מעקות הבטיחות ועוד, כך שיוכל לוודא כי הכול כשורה על מנת לחתום על הטופס.
 

הישמרו משינויים במבנה לפני קבלת טופס 4

 
 על מנת לקצר את ההליכים לקבלת טופס 4, השלב הראשון הנו פתיחת תיק וחשוב כבר לטפל בשלב הזה, ביום שבו כבר קיבלתם את היתר הבנייה., כך שיהיה לכם קל יותר כאשר אתם פותחים את התיק באותה וועדת הבנייה אשר ממנה קיבלתם אישורי בנייה  הטפסים הנחוצים הינם: טופס הצהרת מודד, אשר ייחתם באמצעות מודד מקצועי, טופס מינוי קבלן, אשר ייחתם על ידי הקבלן הבונה את הנכס וטופס אחראי לביצוע שלד שיהיה חתום ע"י מפקח הבנייה שלכם או מהנדס הבניין.
 
הבנייה חייבת להתבצע על פי הגרמושקה, כך שאם תחליטו על שינוי במבנה, אפילו שינוי קטן, עשוי להוות בעיה בקבלת טופס 4 ולכן, לפני כל שינוי, יש להתייעץ תחילה עם האדריכל. אז אם שאלתם, מהו טופס 4 לאישור אוכלוסין ואיך משיגים אותו, כבר יש לכם את המידע והאינדיקציה הנכונה, למי ולאן לפנות, בעת סיום בניית הבית.

 

 שלב הגמר בבנייה- השלב הסופי לפני קבלת טופס 4

 
השלב המייגע ביותר בבניה הינו שלב הגמר. זהו השלב שבו מגיע הריצוף, ארונות המטבח, קרמיקה לחדרי האמבט, ריהוט ועוד. כאשר אתם מרצפים את הבית, יש לשים לב לשיפועים הנכונים לניקוז המים במקלחת, בחצר ובגג. במידה והריצוף לא יהיה תקין לא תקבלו את האישורים. אם הכול תקין, תוכלו כבר לאסוף את האישורים ולפנות לחברת החשמל ולתאגיד המים בכדי לקבל חיבור לחשמל, שעון מים וחיבור לגז, כאשר יש בידכם טופס 4 חתום ומאושר..
 
 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק