בדיקת דירה חדשה מקבלן

 
ברכישת דירה חדשה מקבלן, יש לבדוק היטב את הנכס לפני הכניסה לביתכם החדש, שכן איתור ליקויים מראש יאפשר לקבלן למלא את חובתו ולתקן כל ליקוי לפני מסירת הדירה, וימנע אי נוחות מיותרת מבני ביתכם. חברת סאגה מבצעת בדק בית בדירות חדשות על מנת שתוכלו להבטיח כי הנכס שאתם רוכשים עומד בכל התקנים.מחשבה תחילה

 
אבי ושרון הוציאו את מיטב חסכונותיהם לצורך רכישת דירת החלומות שלהם. כמו רוב בתי האב בישראל, גם אבי ושרון נאלצו להתחייב למשכנתא ארוכת שנים כדי לבצע את הרכישה. יום המעבר לדירה החדשה היה חגיגי ומשמח, והם ציפו לחיות שנים רבות ושמחות בדירתם. לא מדובר בדירת פאר, אלא בדירת ארבעה חדרים ממוצעת, נכס שיאפשר להם ולילדיהם העתידיים לחיות בנחת. אבי ושרון עברו לדירתם החדשה באוגוסט, ועם הופעת הגשם הרציני הראשון, התחילו הבעיות. מכיוון שהיו ליקויים באיטום, הופיעו כתמי רטיבות על הקירות, הצבע הוכתם ועובש החל להופיע במקומות מסוימים. בנוסף לכך, חלק מקווי החשמל בבית פסקו לעבוד משום שלא הותקנו כראוי. דירת החלומות של בני הזוג הפכה למבנה מעופש, ובמקום לבנות את ביתם ולהתרווח בו, נאלצו בני הזוג לבקש הלוואות על מנת לתקן את ליקויי הבנייה, בעוד הקבלן מסרב לבצע את חובתו בטענה כי בני הזוג חתמו בשעת מסירת הנכס על מסמך המאשר כי הנכס עומד בכל דרישותיהם.

מה עושים?

 
אבי ושרון שכרו את שירותיה של חברה מוכרת ואמינה המבצעת בדק בית במבנים. בעזרת הצוות המקצועי והמיומן הם הצליחו להוכיח את קיומם של ליקויי בנייה, ולחייב את הקבלן לבצע את התיקונים הנדרשים. לו היו פונים לחברה המבצעת בדק בית טרם המעבר לנכס, הייתה נמנעת מבני הזוג אי הנעימות, והתיקונים היו מבוצעים לפני המעבר על חשבון הקבלן המבצע.

חשוב לדעת


  • קודם כל, לפני מעבר לנכס ולפני רכישת דירה יש לפנות לחברה מקצועית המבצעת בדק בית.
  • הקבלן מחויב לבצע תיקונים, מכיוון שחלה עליו אחריות מקצועית לנכס. יש ליקויים שהאחריות לגביהם היא לתקופה ארוכה יותר, מכיוון שהם מתגלים לאחר זמן רב.
  • חתימה על פרוטוקול המסירה אינה מסירה את אחריות הקבלן לביצוע תיקונים.
  • חברת סאגה ניהול פרויקטים היא חברה ותיקה ומובילה בתחום בדק בית. הבדיקות מבוצעות בעזרת טכנולוגיות ומכשירים מתקדמים, המאפשרים לצוות המקצועי לאתר כל ליקוי, סמוי או גלוי.  
 
הצוות המיומן של חברת סאגה ישמח ללוות אתכם ברכישת דירה חדשה, לבצע בדק בית יסודי ולדאוג לכך שכל התיקונים הנדרשים יבוצעו כיאות בטרם המעבר לדירה. לפרטים נופים התקשרו עוד היום לטלפון 050-4082645 או 054-3660283.


זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
 
 050-408-2645 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק