בלי פשרות! כך בוחרים חברת בדק בית

 
לפני עסקת נדל"ן, אתם בעיקר נרגשים. עבור לא מעטים, מדובר על עסקה ראשונה, כך שלאחר חתימתה הם עתידים להחזיק בנכס השייך להם. לא צריך להוסיף מילה על כך שישנן עסקאות מוצלחות, וגם כאלו שקצת פחות. לשמחתכם, יש המון מה לעשות על מנת למנף את הסיכוי שגם אתם תחתמו על עסקה מוצלחת: בדיקת בדק הבית.
מדובר על בדיקה שהיא מעין "רנטגן" לנכס. מטרת הבדיקה היא להפיק בעבורכם דו"ח, שבו יפורטו לכם בצורה נרחבת ויסודית, מהם הליקויים שנמצאו בנכס. ליקויים שכאלו יכולים להיות באיכות צביעת הקירות, דרך אריחים שבורים ועד גובה מעקה במרפסת שלא תואם את סטנדרט הבטיחות. הודות לבדיקה, ניתן לזהות ליקויים חמורים במערכות חשמל, נזילות ורטיבויות ואפילו האם ישנו תפקוד לוקה של דוד שמש שמצריך את החלפתו.
לפני שאתם חותמים על עסקה, התעכבו גם אתם על בדיקת בדק הבית שתעניק לכם שקט נפשי, וגם נכס ברמה שהובטח לכם. א מהו השילוש הקדוש לבחירת חברה מקצועית ומומלצת?


​​​​​​​ניסיון חברת בדק הבית – קריטי!

הסיבה שאתם לא מבצעים את הבדיקה בעצמכם, היא מאחר ואין לכם את הכלים והידע לבצע אותה. לכן, אתם משלמים לחברה חיצונית שתעשה זאת עבורכם. אין כל תכלית בבדיקה שאינה יסודית ומקצועית, ולכן יש לבצע אותה אך ורק עם חברה בעלת ניסיון רב של שנים. ככל שהחברה ותיקה יותר, כך טוב יותר. מדוע? משום שהיא ראתה יותר מקרים, היא יודעת לזהות כשלים וליקויים "סמויים", היא מודעת לאזורים הרגישים ולבטן הרכה של נכסים שונים.


שימוש במיכשור מתקדם

כמו כן, יש להבטיח כי חברת בדק הבית לא מסתמכת אך ורק על אנשי מקצוע מנוסים, אלא גם על מיכשור מתקדם. כך לדוגמא, אחת הבדיקות שעושים במסגרת בדק הבית, היא בדיקה לאיתור נזילות. בעבר, על מנת לאתר נזילות, היה צורך לשבור אריחים וחיפויים באזור בו היה חשש שהוא מוקד הנזילה. כיום לעומת זאת, האיתור מתבצע במהירות וללא כל הרס עם מצלמה תרמית. מיכשור מתקדם הוא תנאי סף שאין להתפשר עליו – למען איכות הבדיקה!


זמינות הבדיקה

חלק בלתי נפרד מהשירות שתעניק לכם החברה, מבוסס גם על הזמינות שלה. במידה ואתם רוצים לחתום על עסקה, הרי שיש לבצע את הבדיקה מיידית. אחרת? סביר והמוכר יתן עדיפות לקונה אחר. כשאתם משווים הצעות ובוחנים אפשרויות של בדיקת בדק בית, העניקו חשיבות גם לסוגיית הזמינות, הנכונות וסטנדרט השירות הניתן על ידי נציגי החברה.

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק