חברת בדק בית מומלצת

 
חברות רבות מתגאות בהיותן חברות המבצעות בדק בית, אך לא כולן עומדות בסטנדרטים המחמירים שאנחנו, בחברת סאגה ניהול פרויקטים, הצבנו לעצמנו כרף איכות בסיסי. חברת סאגה מבצעת בדק בית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם המופעל על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.
 
ניסיון יקר מפז
 
חברת סאגה פועלת בתחום בדק הבית מזה למעלה משלושים שנה. שנות הניסיון הרבות שצברנו מכשירות אותנו להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי הטוב ביותר, תוך הבנה וידע מעמיק בתחום, התחדשות מתמדת וצעידה עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר.
 
מקצוענים לשירותכם
 
צוות העובדים של סאגה הוא מקצועי ומיומן, ואיננו נרתע מעבודה אמיתית. את אנשי המקצוע שלנו לא תראו מסתובבים עם חליפות ועם עטים, אלא עם כלי עבודה ועם ציוד טכנולוגי מתקדם. יתרה מכך, המקצוענים של סאגה מכירים היטב את תחומי הבנייה השונים, ולכן ביכולתם לזהות ליקויים במומחיות רבה. את הידע המעמיק שלהם שאבו אנשי המקצוע שלנו מעבודה ממשית בשטח, ולא מקריאת ספרים, תקנות ודוחות – ולניסיון המעשי אין תחליף.
 
ניהול איכותי
 
למנכ"ל החברה, מר שמואל גלברמן, ניסיון רב בניהול פרויקטים עבור חברות מובילות בשוק בתחומים הנדסיים שונים בארץ ובחו"ל. השכלתו של שמואל גלברמן כוללת דיפלומה בהנדסאות בנייה, דיפלומה בשרטוט ובתכנון אדריכלי ארכיטקטוני ותעודת מוסמך בטיחות באתרי בנייה. שמואל גלברמן מעורב בפרויקטים רבים הן בניהול והן בפיקוח, וניסיונו, הבנתו וידיעותיו בכל הקשור לענף הבנייה על תחומיו השונים הם רחבים ומעמיקים. מר שמואל גלברמן הוא מנכ"ל המכיר על בוריו את תחום הפעילות של החברה, ולכן ביכולתו לנהלה בהצטיינות יתרה.
 
בדק בית איכותי ומקצועי
 
בית הוא משכן לגוף ולנפש, המכיל זיכרונות, אהבות וחלומות של בני המשפחה. כשאתם עומדים לפני רכישת נכס, טוב תעשו אם תפנו לחברת בדק בית מקצועית ואמינה. חברת סאגה מציעה לכם שירותי בדק בית ברמה הגבוהה ביותר, הנערכים על ידי צוות מקצועי ומיומן באחריות, במקצועיות וביעילות. מאחורי החברה מספר עשורים של פעילות מבורכת בתחום, ואנו נעשה כל שיידרש על מנת להבטיח שהדירה שלכם תהיה תקינה, בטיחותית וחפה מליקויים. ההנאה והביטחון שלכם בביתכם החדש הם הבונוס המתגמל ביותר עבורנו, וכל אחד מאנשי הצוות יעשה את המיטב להבטיח שכך יקרה.
 
לפרטים נוספים ולקביעת פגישה, הנכם מוזמנים ליצור עם נציגינו קשר בטלפון שמספרו 050-4082645.
נשמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה ולבצע בדק בית בנכס החדש שלכם, שיבטיח לכם שנים ארוכות של שלווה והנאה בדירתכם החדשה.

זקוק לבדק בית?
חייג וקבל הצעה אטרקטיבית
  ​​​​​​​
 050-408-2645 

לקוחותינו מעידים על חברת בדק בית מומלצת בניהולו של שמואל גלברמן
המלצה על חברת בדק
חברת בדק בית המלצות
המלצה על חברת בדק בית
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק