מה חשוב לבדוק כאשר שוכרים משרד לעסק?

שכירת משרד לעסק בפעם הראשונה יכולה להתגלות כנקודת מפנה מרגשת עבורכם ועבור העסק שלכם. עם זאת, לא צריך להתפשר על כל משרד שיש בנמצא. עליכם לוודא שהמשרד שתבחרו יענה על הצרכים החשובים לכם כדי לאפשר לעסק לגדול ולשגשג. זאת לצד סוגיות נוספות שחשוב לשים עליהן דגש לפני שסגרים חוזה.

אלו הדברים להם עליכם לדאוג לפני שכירת המשרד הראשון שלכם:

נגישות

כאשר אתם בוחרים משרד לעסק עליכם לחשוב גם על עצמכם, גם על העובדים שלכם וגם על הלקוחות. על המשרד להיות קרוב לבית שלכם ושל העובדים כדי שלא תצטרכו לבלות שעות רבות מהיום בכבישים. ואם כבר נדרשת נסיעה, מומלץ שהמשרד ימוקם בקרבת צירים מרכזיים. כמו כן, עליכם גם לחשוב על הלקוחות שלכם בעת בחירת מיקום למשרד. מעבר לכך שעליו להיות ממוקם במקום מרכזי כדי שאפשר יהיה למצוא אותו בקלות, על המקום להיות נגיש לסוגים שונים של לקוחות, לרבות בעלי מוגבלויות.

בטיחות

דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא נושא הבטיחות. על המשרד שלכם להיות מקום בטוח עבורכם ועבור האורחים שלכם. מה גם שאם עוד אין לכם רישיון לעסק, המיקום עשוי למנוע מכם לקבל אחד, במידה והוא לא עומד בקריטריונים של בטיחות ובטיחות מפני אש בפרט. הגיעו למבנה עם אנשי מקצוע מיומנים, וודאו שהוא עומד בכל התקנים, שיש לו גלאי עשן, מערכות וציוד כיבוי אש ושהוא ניחן בכל המאפיינים שיעזרו לכם לקבל רישיון מהעירייה או המועצה המקומית ביתר קלות.

מיקום

למרות שהתייחסנו למיקום בסוגיית הנגישות, כאן הנקודה מעט שונה. מלבד נגישות לעובדים וללקוחות, על המשרד להיות ממוקם באזור מרכזי בהתאם לתחום עיסוקו. בדקו אילו מתקנים יש בסמוך למשרד ושימו לב למידת הקרבה בין המיקום המיועד לבין מסעדות ובתי קפה באזור. ואם ישנם מקומות בהם עליכם לבקר על בסיס קבוע למטרות עסקיות, כמו בנק למשל, כדאי שיהיה אחד בקרבת מקום.

תקציב

לאחר בחירת מיקום ושימת דגש על ציוד בטיחות, העלות צריכה להיות הבאה בתור בסדר העדיפויות שלכם. משרד החלומות שלכם יכול לעלות לכם ביוקר ולהגדיל את ההוצאות במידה ניכרת והוא יכול לעמוד במסגרת התקציב שהקצתם לנושא. לכן בדקו קודם כל את המספרים, הגדירו תקציב שתוכלו לעמוד בו ורק אז תסגרו חוזה.

זה הזמן לעשות בדק בית

שטח המשרד של העסק מייצג אותו ולכן חלל עם נזילות, רטיבות או ליקויי בניה כאלו ואחרים יכולים לפגוע בתדמית העסקית, לסכן את המשתמשים במבנה ולגבות מכם כסף רב על תיקונים כאלו ואחרים. לכן, כדאי לכם להיות כמה שיותר מסודרים ולפנות לחברה מקצועית שמתמחה בבדק בית. חברה מנוסה תגיע למבנה עם כל הציוד, תאתר ליקויי בנייה או רטיבות, תעזור לכם להבטיח שאתם מקבלים את המיטב עבור ההשקעה שלכם ולוודא שאתם לא מסכנים את עצמכם, את העובדים ואת הלקוחות שמגיעים לעסק שלכם.
 
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק