ניקיון דירה חדשה לאחר בדק בית

רכישת דירה חדשה היא אחת הרכישות החשובות בחייכם, לא רק בשל הכסף הרב שמוצאים על רכישת זו, אלא גם שהיא מסמלת שלב חשוב בחייכם. בעלי דירות חדשות, שנבנו על ידי קבלן נוטים לחשוב כי דירות אלו כלל לא צריכות בדיקה, לעומת דירות ישנות, אך טעות בידם. הקבלן בניגוד לפעם משתדלים לחסוך יותר ויותר בבניה עצמה, הן בחומרים הן בפועלים, והן במפקחים, דבר היוצר תקלות ובעיות רבות בבניינים. משום כך, גם בדירות חדשות מקבלן, יש לערוך בדק בית כדי לוודא שהדירה כשירה למגורים.
להזמנת ניקיון דירה חדשה לחצו כאן

למה צריך בדק בית?
רוב האנשים אינם יודעים שישנו צורך בבדק בית, וכאמור ישנה חשיבות רבה לבדיקת דירות חדשות ודירות יד שנייה כדי לאתר את הליקויים הקיימים. בדיקת בדק הבית יכולה לגרום לכם לאתר תקלות, וליקויים שאינם נראים לעין, ורק מומחה יכול לגלות אותם. האדם שמבצע את בדק הבית הינו אדם שהוכשר למצוא ולתקן את הליקויים בדירה שלכם האדם הזה מהנדס המתמחה במציאת ליקויים. האדם מגיע אל הדירה, ושוהה בה מספר שעות שם הוא בודק היטב את המבנה, שבסופו של דבר צריך להיות תקין ובטוח למגורים.

מה הוא בדק בית?
על פי החוק ישנה חובה לקבלן לתקן את הליקויים בדירות חדשות, והלקוח צריך להביא בודק בדק בית מטעמו. בבדיקה מהנדס בודק לקויים ופגמים בדירה, ולאחר מכ מדווח על כך בדו"ח. על הקבלן לתקן את הליקויים הללו.

מה כולל בדק בית בדירות חדשות?
בדירות חדשות יש לבדוק את הדברים הבאים:
  • עבודות ריצוף - פגמים באריחים, חללים מילוטי רובה.
  • אינסטלציה - מערכת גלויה וכלים סניטרים.
  • חשמל - בדיקה ויזואלית להתאמת החשמל בדירה
  • ליקויים בשלד - סדקים
  • רטיבות בקירות - על ידי מדידת רמת הלחות במכשיר מיוחד.
וכמובן יש עוד אבל אלו העיקריים.
 
.
למה לנקות דירה חדשה לאחר בדק בית?
לאחר שהקבלן תיקן את הליקויים בדירה, הדירה שלכם חייבת ניקיון באופן דחוף. הדירה מלוכלכת מאבק, יש שאריות צבע, חול על הרצפה, ורובה שמבצבצת מהמרצפות החדשות. כל אלו הם רק חלק קטן מהדירה שהקבלן השאיר, ולאחר תיקון הליקויים הדירה אינה נקיה וראויה למגורי אדם.
​​​​​​​
למה חשוב להזמין חברת ניקיון אמינה לניקוי הדירה?
האדם החושב, שיצליח לנקות לבדו דירה המלוכלכת, טעות בידו, עבודת זו תהיה קשה ומתישה וצריכה להיות מקצועית. ישנה עדיפות לחברת ניקיון מקצועית כי לחברה זו יש את הציוד המתקדם ביותר לניקוי הדירה שלך בזמן הקצר ביותר. כמו כן היא משתמשת בחומרים איכותיים, המנקים במהירות כך שעבודה ללא חומרים אלו הייתה אורכת כפול מהזמן.
לכן כדאי להזמין לניקוי הדירה חברת ניקיון מקצועית ואמינה שתוכל לחסוך לכם את הזמן בניקוי הדירה. והדירה תנוקה בשלמות.

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק